Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Kislányom...

Mit csináljak? Kislányom szeme váladékozik. (8 hetes) Voltunk már dokinál is, kapott szemcseppet, de nem igazán múlik neki!

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 10:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

milyen a váladék ?

fehér vagy sárga ?

összeragad a szeme tőle?

kapkod a szeméhez?

piros a kötőhártya?

mikor van csak alvás után vagy folyton ?


jó lenne tudni

2011. máj. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nekünk se használt a szemcsepp, könnycsatorna átmosásra kellett mennünk. Ez egy 5 perces beavatkozás volt és utána megszűnt minden problémánk.

Konzultálj a háziorvossal mindenképpen.

2011. máj. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekunk is volt sajnos ilyen gondunk, mivel szem csepp nem segitet, atmostak a konnycsatornajat, azota is minden rendben szerencsere. Igaz 5 perc az egesz..csak kellemetlen neki(engem nem engedtek be mikor csinaltak, kikuldtek)es ugy hoztak vissza hogy piros volt szegenynek keze-laba, ugy fogtak le :-(
2011. máj. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én fiamnak is könnycsatorna szűkülete volt, majd 3 hónaposan helyrejött, addig hiába kaptunk cseppeket egyik sem volt jó, egy dolog segített a műkönny, az szépen átmosta, mióta azt használtuk megszűnt minden panasz. Nekünk is volt hogy reggelre teljesen összeragadt szegénykémnek:-(

1 éves és semmi panasz azóta.

2011. máj. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Néha fehér,néha sárgás a váladék.Egyszer volt,hogy össze ragadt a szeme,akkor azt mondta a doki,kötőhártya gyulladás.

Nem csak akkor ha alszik.

Műkönny???Az meg mire jó?

Az én babám szeme könnyezik is,akkor is kéne neki?

2011. máj. 24. 13:52
 6/19 anonim ***** válasza:
Sok kisbabánál fordul ez elő. Nekünk is így volt. Én kb. egy hónapig kamilla teával mosogattam a szemét és használtam a szemcseppet amit felírt a gyermekorvos. Az első szemcsepp nem volt jó, de aztán felírt egy másik fajtát a gyerekorvos és az már nagyon jó volt. De sokat számított a kamilla teával való mosogatás is. Így elkerültük a könnycsatorna átmosást.
2011. máj. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
3-dik valaszolo vagyok. Kamillaval en is torolgettem de sajna az sem segitett. te is probald meg de ha semmi nem segit akkor valoszinu el kell vinni szemorvoshoz es szolni hogy nem hasznal.
2011. máj. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
4 hetes volt kb. mikor a könnycsatornája "eldugult". A háziorvos Neomycin orrcseppet írt fel neki. Pár nap alatt elmúlt, különben át kellett volna mosni a könnycsatornát.
2011. máj. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Anyatejet kell bele cseppentni naponta többször!
2011. máj. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó!Ez komoly?Nem marná a kis szemét?És ez hogyan segítene?
2011. máj. 25. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!