Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lett a kismamával aki 36...

Mi lett a kismamával aki 36 hetesen nem érezte az ikerbabái mozgását?

Figyelt kérdés
Érdekelne,h jó vannak-e. A kérdést nem találom.Kb 3 hónapja kérdezte. Aggodom értük,h minden rendbe lehet-e.
2010. aug. 16. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha írtál neki,akkor elvileg a megválszoltak közt megtalálod.Ha mégsem,akkor sajna lehet,hogy törölték a kérdést.

Én is drukkolok a babákért!!

2010. aug. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi lennék erre..
2010. aug. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Rá gondoltál?


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Én beállítottam, hogy kapjak értesítőt, de nem reagált szegény azóta sem.

Szerintem baj történt sajnos! :(((

2010. aug. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,rá gondoltam. Remélem csak ikrek miatti elfoglaltságok miatt nem jutt ideje ide irogatni. Sokszor eszembe juttnak.
2010. aug. 16. 18:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is baj van. Biztos írt volna, ha minden oké lenne!
2010. aug. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlen írt volna. Megnéztem a kérdését, amit belinkeltetek és a kérdés feltevése után nem írt semmit egyáltalán.

A másik kérdést meg minek kellett betenni? Írta, hogy nem ő az, csak paráztatjátok itt a sok anyukát.... :SSSS

2010. aug. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rengetegen elhagyják a kérdést, tök mindegy milyen téma. Annyi olyat látok, ahol írja a kérdező, hogy majd ír mi lett, aztán persze sose ír semmit. Pedig nem is ilyen bajos vagy akármilyen dolgokról van szó sokszor, hogy ne lenne kedve írni. Sokan megkapják a válaszokat, aztán meg is feledkeznek az egészről. Igaziból nem mindneki annyira érzelmes, hogy felvegye azt, hogy az idegen emberek, akik esetleg segíteni akartak neki kíváncsiak, meg foglalkoztatja őket a dolog.
2017. ápr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!