Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lett mostanra azzal a...

Mi lett mostanra azzal a kismamával akivel lugot itattak?

Figyelt kérdés
:( tudja valaki? Megoperálták végül?
2010. aug. 11. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

szerintem még nem a hiradóban mintha úgy mondták volna hogy csak jövőre op. meg.


egyébként ez sajnálatos mert csak a hirérték miatt kerül be a hiradóba aztán ha nem nézed a fókuszt meg az aktivot- nem szoktam- akkor nem tudod hogy mi lett velük mert ott szokás foglalkozni az ilyen és ehhez hasonló esetek utóéletével ...


szóval nem tudok semmit a kártéritési perről se meg a mütétről se igy csak reméljük hogy mással máshol nem fordul elő..

2010. aug. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem Édesanyám elkezdte volna mesélni - állítólag a Kiskegyedben volt vagy 3 hete egy jó hosszú cikk Róluk - de leállítottam, mert a szívem szakad meg, nem szeretek ilyenekről beszélni.

Annyira dúrva, hogy akár én is, Te is járattunk volna így.

Annyit mondott Anya, hogy nagyon sokat fogyott, és csövön keresztül táplálják, és csak fekszik a Picikéje mellett.

Szegény Asszonyka...........

2010. aug. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szondán keresztül táplálja magát.jövöre fogják megműteni, de nem biztos,hogy nagy sikerrel fognak járni.szegény.én nem tudom hogy fordulhat elő ilyen
2010. aug. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy volt ez pontosan?
2010. aug. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2010. aug. 11. 19:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Ó istenem, én nem is hallottam erről. Borzalmas.

Én is császáros voltam, de nekem nem kellett savlekötőt innom.

2010. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!