Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájásos kérdések? Valóban...

Hasfájásos kérdések? Valóban nem fáj a baba hasa, ha nem anyatejjel táplálják? Illetve szoptatáskor hogyan kell vigyázni arra, hogy ne nyeljen levegőt a baba?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Tápszeres is lehet hasfájós. Arra nem tudsz vigyázni, ha mohón szopik így is úgy is levegőt nyel. Erre való a büfiztetés:)
2010. aug. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tápszeres a babám és hasfájós volt:-(

Általában a fiúk azok,a büfizés is befolyásolja de nem amiatt fáj a hasuk,ezt a mai napig nem tudják pontosan...állíólag a tejcukor miatt,de sok más teóriát is hallottam már

2010. aug. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha látod,hogy túl mohón szopik,akkor vedd el tőle a melledet egy pillanatra. Akkor kevesebb levegőt nyel. De ha tudod szoptatni,ne adj neki tápszert!
2010. aug. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mohó nagyon, de ha elveszem utána még jobban rácuppan és nagyon hangosan szopizik, gondolom ilyenkor is nyeli a levegőt.

Már nagyon kivagyok, szopizás közben is van hogy felsikít, és ma egész nap nem alszik, mert ahogy elaludt, 1-2 perc és újra ordít.

Infacolt már lecseréltük espura, eddig úgy nézett ki hogy használ (2 nap), de ma nem tudom mi van.

2010. aug. 16. 19:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Az első kisfiam tápszeres volt és hasfájós 6 hónapig.

Most a második kisfiam szopizik,már 6 hónapos és csak 1szer fájt a pocija,de az is azért,mert sárgadinnyét ettem.

Nekem nem nyelt levegőt.Ha ügyesen szopik,akkor nincs gond.

2010. aug. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Anyatejes babának jobban fájhat a hasa, ha olyat eszel. Pl. babot, káposztát.

De ha túl sok a tej, fejj le egy kicsit, hogy ne ömöljön olyan gyorsan. Már ha van időd, mert nekem reggel volt a legtöbb tejem, és hajnalban üvöltve ébredt, hogy éhes, nem tudtam már fejegetni előtte.

2010. aug. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A lányomnak azért fájt a hasa, mert szoptatás után még sírt, újra cicire tettem, persze nem éhes volt, hanem fájt a hasa. A fájó hasára újra cicizett,majd újra fájt a hasa. így egy örök körforgás volt az egész.. sajnos kevés tejem volt, így 3 hós korától tápszeres lett. A hasfájás akkor múlt el, amikor kapott tápszer is kiegészítésként.

szerettem szoptatni, akartam is, iszonyat sok mindent nem ehettem már miatta, de nem érdekelt.

a 2. kérdésedre nem tudom a választ, de az biztos hogy nagoyn kell a büfizésre figyelni.

2010. aug. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. mi is próbáltuk az infacolt - 2 napig használt, espumisant- kb 2 hétig, de hasmenése volt tőle, végül a Gripewater jött be. dm-ben lehet kapni, 2e ft körül van.
2010. aug. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!