Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik a legkenyelmesebb...

Melyik a legkenyelmesebb pozicio szoptataskor, azaz milyen uloalkalmatossag a legjobb hogy a baba es az anyuka se faradjon el?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fekve a legkényelmesebb.Az elején nekem ülve sehogy sem esett kézre.Mostmár ha muszáj,ülve is megy,de a babám már 7 hónapos.
2009. jún. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
En negy honapig szoptattam, az elejetol fogva fekve. Nekem igy nagyon kenyelmes volt igy nem is probaltam soha mas poziciot.
2009. jún. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
En 10 honapig szoptattam de vegig fekve.Ulve nekem nem ment,de ha muszaly volt pl.autoban akkor valahogy megbirkoztam az ulve szopiztatassal is.
2009. jún. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
én is fekve szoktam szoptatni, nagyon kényelmes mindkettőnknek és így szépen el is alszik a végén, nem kell mozgatni, csak felkelek és hagyom aludni a saját matracán
2009. jún. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a szobájában van egy kényelmes fotel, illetve a nappaliban a kanapén. Mindkettőnek frankó karfája van, arra teszek vagy párnát, vagy szopis párnát, nekünk így jött be.
2009. jún. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Amíg kicsi volt, én is fekve szoptattam. A védőnő erősködött, hogy így nem lehet, és betett valami pozícióba, vagy 3 párna volt a gyerek alatt, meg alattam is. Hát, egyedül ezt nem tudtam megcsinálni, csak ha a férjem pakolta be alánk a párnákat. De kb. fél éves korától ülve is jó, mert már elég nagy, és ha belefektetem az ölembe, eléri a cicit, nem kell alátámasztani.
2009. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Csak ülve tudok szoptatani, fekve nem megy.

Fiammal is így csináltuk (21 hónapig szopott), most a láynomat szopatatom 3 hónapja, de csak így megy.

2009. jún. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Főként fekve, de amikor ülve szopizik, akkor alá teszek egy díszpárnát (kika ágy), amely nagyobb, mint ő, de nagyon puha és könnyű párna és legtöbbször így el is alszik.
2009. jún. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Es nem kell bofizzen ha el is alszik?
2009. jún. 3. 13:07
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok. Látod, ezen már én is gondolkodtam. De amikor felébred és felveszem, mindig sétálok vele és van amikor kijön akkor 1-2 büfi.

Most 5 hónapos, azért nem mindig alszik el szopi közben, de eddig nem volt gond belőlle.

Nekem nincs szívem felkelteni az az igazság.

2009. jún. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!