Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos kislányom nem...

10 hónapos kislányom nem fogja meg a cumisüveget, iszik belőle szépen de akár hogy próbálkozom nem fogja meg nekem kell tartani Van valami praktika hogy tudnám negtanítani, hogy önállóan tartsa?

Figyelt kérdés

A másik "probléma" hogy hiába teszem le a falatkákat amikor eszik, vagy eszünk, Ő nem hajlandó felvenni a kis ujjacskáival hanem szét maszatolja a tányéron.

El vagyok keseredve kicsit


2021. febr. 10. 05:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Tegyél rá fogót/fület, ha még nincs rajta.
2021. febr. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van rajta fogó akkor sem fogja meg
2021. febr. 10. 06:33
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
A cumisüveghez tudok hozzászólni. Az én fiam 2 éves koráig nem fogta meg. Pedig akkor már rég nem volt kérdés, hogy képes-e rá. Egyszerűen nem akarta, azt szerette ha mindkét kezével a pólómat birizgálhatta. Aztán valahol a második születésnapja körül ez magától változott. (Este még iszik tápszert es azt cumisüvegből kapja.)
2021. febr. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Az en lanyom meg a nyaklancomat bizereszte mindig. 😁


Am 10 honaposan meg ne varj olyat tole ami raer. Ha minden mas megfog akkor nincs baj. Csak o olyan h nem akarja a kajat megfogni. Es amugy ozgalmasabb szetkenni mint megenni 😁

2021. febr. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

A szétmaszatolás se gond. Ez az első lépés. Így ismerkedik az étellel, az állagával. Egy idő után igénye is lesz rá, hogy bevegye a szájába 😉


10 hónaposan az enyém is itattatta inkább magát, mintsem maga ivott volna. 1 évesen kezdte maga a szájához emelni, de sokszor még most sem iszik magától. Nincs ezzel gond. A lehetőséget biztosítom neki, hogy ha akar, tudjon. Majd megérik rá.

2021. febr. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 11 hónapos a kisfiam. Megfogja a cumisüveget, a szájához is veszi, de nem dönti meg, így nem tud belőle inni. Kaját mindent megfog, szétmorzsol az ujjai között de a szájába is berakja.
2021. febr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia.Gondoltam megosztom veled a törtènetünket mert anno èn is mindenhol e felől èrdeklődtem,aggòdtam.Szòval kisfiam 15 hònapos...eddig egyetlen falatot sem volt ne hogy a szàjàba tenni de megfogni sem hajlandò...sem cummijàt nem rakta be a szàjàba ,sem cumis üveget...Èn màr ki voltam idegileg...ès ügy kèpzeld el egyik napròl a màsikra mindezt ùgy csinàlja mint egy profi😅ja ès mèg a kanapalt is egyik napròl màs8kra szàjàba teszi esküszöm ùgy h előtte nem is volt hajlandó megfogni mert azonnal sírt akàrmit probàltam tanítani neki!
2021. febr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!