Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Evésnél a ti babátok minden...

Evésnél a ti babátok minden falatra nyitja a száját?

Figyelt kérdés
8,5 hónapos a babám, 5,5 hós kora ota hozzataplalunk, most kezdett 2 hete enni. Van amikor szépen nyitja a száját, de van amikor csak ugy belerakom neki az etelt es szépen megeszi. Nem tiltakozik (tudom milyen az amikor a gyerekem tiltakozik az étel ellen :D ). Ez lehet gond? Vagy ez normalis baba etetés? 😂
2021. febr. 13. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Az enyém annyira mohó volt, hogy akkor is nyitotta a száját, ha már nem volt kaja. (Nem, nem éhezett.)
2021. febr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem és nem is tömtem. Helyes szokások kialakításához nem becselezni kellene a falatot, hanem csak nyújtani a kanalat és hagyni hogy maga vegye a szájába, maga húzza le a falatot, nem pedig lenyomni a nyelvét és lehúzni a kanalat az ajkán...
2021. febr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8,5 honaposan már mindent egyedül kézzel evett, akkoriban egyáltalán el se fogadott kanalat. Most egy éves most minden falatra nyitja a száját, vagy ha nem kell neki elég egyértelműen kiveri a kanalat a kezemből. Most ennek leszoktatásán dolgozom, illetve adom neki a kanalat, hogy próbálkozzon.
2021. febr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem nyitja, pürét így nem is tudtam neki adni. Egyedül eszik, 8 hónapos korában átálltunk emiatt blwre. Levest, folyadékot pohárból szerencsére elfogad. Egy éves múlt, nagy ritkán mostanában elfogadja a kanalat, de csak ha párhuzamosan ő is próbálkozhat vele.
2021. febr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!