Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aggodnom kene, hogy ilyen...

Aggodnom kene, hogy ilyen agressziv a 2 evesem?

Figyelt kérdés

Alapvetoen egy mosolygos bubaj kislany egesz addig amig vmi nem ugy tortenik ahogy elkezelte na ilyenkor mint akinek elborul az agya es a kovetkezoket csinalja 1.ha van keznel eppen vmi akkor megfogja es foldhozb.ssza VAGY megharapja legyen szo barmirol ma pl nem engedtem neki a jelen vilaghelyzetre valo tekintettel a bevacsarolokosarat tolja es ettol olyan ideges lett h kozelwbb lepett kosarhoz es raharapott a fogantyura....2.ha epp nincs a kozeleben semmi akkor megut engem 3.ha en se vagyok utestavolsagban akkor raharap a sajat kezere idegessegeben


Ez normalis??? Ilyenkor azt latom rajta h se kep se hang szinte ijjeszto... aggodnom kene?


2021. febr. 22. 20:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Először szólj rá, és ha tovább üt, dobálózik, akkor "büntesd meg": 3-4 percig pl tedd be az ágyába, vagy olyan "zárt" helyre, ahonnan nem tud elmenni (öhm, itt nem a kamrára vagy egyéb helyre gondolok :D)


Elég csak pár percre, de következetesen minden alkalommal. Rá fog jönni az ok-okozatra és leszokik róla.

2021. febr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!