Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a DM Babylove pelenkája?

Milyen a DM Babylove pelenkája?

Figyelt kérdés
Eddig pamperst használtam,azt szerettem is,mert vékony,sokat kibír,viszont kacérkodom hogy meg kéne próbálni ezt a dm-es pelust.Segitenétek?Milyen a vastagsága?sok különbség van a pampers és e között?A liberot azért nem szerettem mert túl vastagnak találtam.
2010. aug. 18. 07:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Minőségben olyan,mint a Libero,talán egy icipicit vékonyabb.

Mi is most váltottunk Pampers-ről Liberora,mert már meguntam,hogyha egy kicsi pisi is van benne,egyből leér a fiam térdééig a pelus,a bölcsibe viszont Babylove-ot viszek majd.

Szóval nagyon jó minőségű pelus

2010. aug. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi!Az én lányom még csak 15 hetes,igy nincs annyi pisi,még eddig elbírta a pampers,bár ez is meg tud telni:-))

De ma megyek a dm-be ,igy valószínü kipróbáljuk ezt a fajtát,hátha beválna.

2010. aug. 18. 07:35
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Nekünk nagyon bejött. Én már próbáltam pamperst, liberot, huggiest (több méretben is) de valahogy mindíg alig vártam, hogy elfogyjon, mert mindegyikből kifolyt éjszaka a pisi. A babylove simán kibírja nagyon-nagyon ritkán volt vele balesetünk. Én kizálólag csak ezt fogom továbbra is használni többet nem kísérletezem :)
2010. aug. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jajjjj,nem találok rá kifejezéseket,hogy milyen borzalmasan rossz.Nem volt éppen,amit szoktam venni s ezt vettem helyette.Már alig várom,hogy elfoggyon,mert borzasztó.Teljesen kibolyhosodik az egész.

Én nem ajánlom.Viszont a Baby Soft sokkal olcsóbb,mert 999 ft,és nagyon szuper.

2010. aug. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jó én is kísérletezgettem mindennel de ez vált be és olcsó is.
2010. aug. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egész kiskorában a Huggiesra esküdtem, de k.10hónapos kora óta a Pampersre esküszöm! A Babylove az "elmegy" kategória. Azért én már várom, hogy elfogyjon és csak Pamperst veszek utána. Nekem egyszer sem folyt ki és a létező legvékonyabb, ezért sztem a legkényelmesebb pelus.
2010. aug. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, szeretem. 18 hós a kisfiamnak néha veszek.Régebben sokáig csak ezt használtam.Csak azért váltottam mert egy ismerősöm házhoz hozza a Bo_gi pelles pelust.Éjjelre egyébként Libero vagy pampers.
2010. aug. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a dobozos Babylove pelenkát vettem mindig a kisfiamnak, nálunk nagyon bevált. Ajánlottam a sógornőmnek is , ő viszont csak a Liberóra esküszik. Ennek a pelusnak a derekában nincs gumi, de ennek ellenére nem történt baleset, az éjszakát is bírta. Szívesen küldenék neked belőle mintát, de csak 9-18 kg-osom van. Esetleg nincs ismerősöd, aki tudna adni neked kipróbálásra?
2010. aug. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Most jöttünk haza a dm még zárva volt,igy a müllerbe mentem ,és kaptam pampers 78 db-osat 2699ft-ért,igy azt vettem meg.De legközelebb megpróbálom ezt i,mert a barátnőm is dicséri.
2010. aug. 18. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!