Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan játék amire...

Létezik olyan játék amire zenét, vagy bármilyen hangot lehet rögzíteni? SOS! Részletesen a kiegészítésben.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Keresnék olyan plüss, vagy hasonló pihe-puha játékot, amiben "magnó" szerü szerkezet van, és bármilyen hangot vagy zenét fel lehet rá venni(egy gombnyomással meg lejátszani). Nagyon fontos lenne, de nem tudom merre keressek. Próbálnám keresőbe is beütni, de gőzöm sincs milyen kúlcsszavakat használjak. Valami ötletetek van kérlek benneteket segítsetek!!! Köszönöm!!!! Üdv.


2010. aug. 18. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem magyar oldalon nem fogsz találni. Talán külföldi oldalakon kellene próbálkozni. A google-ban egy hangfelvevőt találtam, de az nem plüss, hanem könyv: [link]
2010. aug. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Müllerben láttam mp-3as lejászós macit,ára kb.10-15 ezer ft volt,nagy plüss maci volt. Lehet rá hangot is rögzitenu,zenét tenni bele stb..

Ugye nem kórházba van a picid???

2010. aug. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja és nagy gombbal tudja lejátszani ami fel van véve.
2010. aug. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2010. aug. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2010. aug. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon köszönöm, kedvesek vagytok!

Nem, nincs kórházban, csak a telefonomon van 2gyerekdal amit imád. A baj, hogy állandóan szorongatja, szinte el sem lehet Tőle venni. Szulinapja jön és gondoltam ilyet is kaphatna keresztszülőktől pl.(ötleteket vártak Tőlem)

Üdv!

2010. aug. 19. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!