Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen az a rizspép? Ugyan...

Milyen az a rizspép? Ugyan az, mint a tejpép? Sok helyen olvastam már, hogy azt adják a babájuknak. A tejpép a kisfiam bőrét kiüti, ez hátha nem. Milyen fajta a jó belőle, és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Az e kisfiam rizspepet eszik hipp-es. Megfozik a rizset, megszaritjak majd puhara daraljak. Legalabbis nekem ezt mondtak. Ha vizzel kevered akkor iztelen, ha meg anyatejjel/tapszerrel akkor ismert izu a babanak. En a gyumolcs vagy a zoldseg puret is ezzel szoktam dusitani/surusiteni amikor nincs idom krumplit fozni. Gyumolcs purevel imadja a kisfiam kepes egyszerre 250ml bevagni belolle pedig csak 6 honpos. :) Vacsira szoktam neki adni mert jo laktato es keverek neki bele egy kis gyumolcsot, hogy legyen ize. Forro vizzel szoktam higitani ha tul vastag.
2010. aug. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi a Milupa HA -rizspépet esszük, ettől tuti nem lesznek pöttyei. Ezt onnan tudom hogy amikor elkezdtük enni aznap a kislányomnak is volt a nyakán és a pociján pöttyöcske és nem tudtam eldönteni hogy a péptől e vagy a melegtől. Felhívtam a védőnőt és ő azt mondta hogy 100% hogy nem a péptől hiszen hipoallergén. Ette tovább és nincsenek pöttyök. Az ára talán 1300 Ft receptre, de ez nem biztos!
2010. aug. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A milupásat én is kipróbáltam már, de annyira rossz íze van, hogy nem kell neki. :) Egyébként a mulipa sima tejpéptől lett kiütéses. És a hippesnek milyen a csomagolása? Mert sima tejpépet láttam már, meg vettem is, annak rózsaszínes a doboza. A rizsesnek milyen? Abban nincsen tejszármazék?
2010. aug. 18. 09:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha rossz az íze, gyümölccsel felturbózhatod.
2010. aug. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rizspépet házilag is tudsz csinálni, főzd meg jó puhára a rizst szinte mászkosra és utána turmixold le.Sokkal olcsóbb így mintha boltit vennél.
2010. aug. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elso valaszado vagyok. En kulfoldon elek es itt veszem neki a hipp-es rizspepet. Itt ilyen sarga es zold a csomagolasa:

[link]

Nem tudom, hogy otthon is ilyen szinu vagy mas. 100% bio rizsbol keszult + B1 vitamin van benne, nincs benne cukor es tejet kell hozzaadni vagy gumolcs puret, zoldseg puret mert maskent iztelen.

2010. aug. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi is milupásat használunk. Létezik ebből (HA-s rizspépből) vaníliás is, próbáld ki azt. De mi a natúrt szeretjük, azt szoktam turbózni gyümölccsel.

A hippeset még nem is láttam...

2010. aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én se láttam, sőt nem is hallottam még a HIPPes pépről, pedig szimpatikus a link alapján. :)
2010. aug. 19. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!