Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak kíváncsiságból kérdezem....

Csak kíváncsiságból kérdezem. A pár hetes babátok elmarad ha ébren van és lerakjátok. Az én babám nem igazán, max 5-10 percet, aztán elunja magát. De azt olvastam, hogy ne is várjunk tőlük többet. Ez így van?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez nálunk is így van,elég nehéz mellette csinálni a házimunkát de ez van!
2011. okt. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez igaz! ne nagyon várj többet! nekem most múlt a kicsim 3 hónapos és most vagyunk ott, hogy ha minden oké, akkor akár 1 órát is elvan magában. azonban, előtte kb. 2-2,5 hónapos koráig semmi, a wc-re is szaladtam, mert keservesen sirt, ha letettem. még az sem volt elég, ha mellette vagyok, fognom kellett. először fokozatosan volt el magában kb. 5-10 percekre, aztán mindig egy kicsit több lett. neked is eljön ez az időszak nyugi. jó babázást!
2011. okt. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nincs el egyedül egy ilyen pici baba. én emiatt vettem egy rugalmas hordozókendőt és abban volt a pocimra kötve,mikor takarítani vagy főzni szerettem volna.

aztán tényleg jön egy időszak,amikor elvan egy keveset egyedül is, majd olyan 8 hós kortól megint 1 percre sem tudsz majd elmenni mellőle :)

2011. okt. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az én fiam is úgy 3 hónapos kora óta van el valamennyi ideig megában. Ahogy nőnek fokozatosan egyre több minden érdekli őket így ez az idő is nyúlni fog. Már mászik és van, hogy egy órát is elvan. Ilyenkor cserélgetni kell neki a játékokat és a mászóhelyet. Én amikor kisebb volt akkor is letettem, egyre több időt hagytam magára, ha nyöszörgött nem vettem fel, beszéltem hozzá, és közben befejeztem amit elkezdtem, de utána(vagy persze ha sírni kezdett-de akkor is igyekeztem befejezni) egyből mentem hozzá. Mindenképpen el szerettem volna kerülni azt, hogy megszokja, hogy állandóan kézben van.
2011. okt. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám nagyon szeret nézelődni, beteszem a pihenőszékben van hogy fél órát is elvan. Vagy az ágyában nézegeti a játékait, forgót. Elaludni is gyakran egyedül szokott. :) Jövőhéten lesz 2 hónapos.

2011. okt. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt, úgyhogy vettünk egy mei tai-t, és abban volt rám kötve, ha valamit csinálni akartam. Aztán kb. 4. hónapos korától el volt egyedül kis időkre, aztán 8 hónaposan megint nem.
2011. okt. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!