Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lett göndör a haj?

Mikor lett göndör a haj?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Akinek babaja nagy hajjal született mikor látszott, hogy göndör haja lesz? Babam hajasbaba de egyenes a haja, viszont nekem göndör tudom nem jelenti azt, hogy neki is az lesz, de gondolkodom hogy megvan e rá az esély. Most 4es fel hónapos.
2021. márc. 3. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A lanyomnak akkor gondorodott be mikor megjott a menstruacioja vagyis olyan 14 evesen.

Elotte szogegyenes volt

2021. márc. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nagyon göndör hajam van (utálom, szinte mindig vasaltatom) szerencsére úgy tűnik egyik gyerek sem örökölte. A fiam 9 éves lesz, neki biztosan nem göndör, a kislányom 6 hónapos, neki vizesen göndörödik, de amikor megszárad már egyenes.
2021. márc. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyerekkoromban hol enyhén hullámos, hol göndör volt, végül olyan 14 évesen megállapodott göndör formában. Egy testvéremnek végig egyenes volt, 12 éves kora óta enyhén hullámos. Másik 4 testvéremnek baba kora óta göndör a hajuk. :)
2021. márc. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten göndör hajúak vagyunk. A fiunk babahaja bongyor volt de az első vágás után szögegyenes lett és most is az. Az apja mindig is göndör volt, én szintén csak babakoromban, aztán szögegyenes az első menstruációmig. Szerintem a fiam is göndör lesz ha beüt a pubertás.
2021. márc. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

Amikor már hosszabb volt a haja, 8 hónapos kora körül kezdett alul kunkorodni a haja. Nagyon hülyén összevissza random voltak göndör fürdök a hajában szóval ledúrtuk neki 11 hónaposan. Aztán 1 évesen már tiszta göndör volt az egész haja. Azóta is ilyen.(2 éves múlt)

Ja és se nekem se a férjemnek nincs göndör haja, anyukámnak az, meg a dédnagypapámnak volt.

2021. márc. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok

Nem figyeltem, jó hülyén néz ki, hogy ennyiszer írtam, hogy "haja".

2021. márc. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!