Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a baba már felül, kell/lehe...

Ha a baba már felül, kell/lehet rakni valamit a kiságyban körbe hogy ne üsse meg magát, amíg nem megy neki tökéletesen?

Figyelt kérdés

A rácsvédőt már rég leszedtük, mert leszedte, de már nem is tudom visszatenni, mert nem rácsos mind a 4 oldal a kiságyban.Ti mit csináltatok?Amikor felült a gyermeketek már letettétek legalsó állásba a matracot vagy csak ha felállt?

Előre is köszönöm!


2010. aug. 18. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi letettük legalulra akkor a matracot, és rá két napra felállt az ágyban is. A szívbaj kerülgetett, gondolhatod.

Egyébként mi még használjuk a rácsvédőt, csak nem kötözve, hanem átfűzve. Három rács kint, egy rács bent. Így nem tudja szétszedni. (Addig ő is nagy ágybandita volt.) :)

2010. aug. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

A Te kisfiad mikor ült fel?Ha jól emlékszem fiacskád van.Láttam anno egy videót ami felraktál.Cuki baba.

A mi kiságyunknak a 2 rövidebb vége tömör, úgyhogy át fűzögetni nem tudom.A hosszabb részein meg van egy házi készítésű védő féleség.Annak gumis a hátulja, meguntam hogy 6 hónaposan még nem is forgott.Azóta már kúszik, forog hasról-hátra és vissza.Szóval ez nagyon bejött nálunk.De keskeny nagyon.

Vagy megtanul majd egy idő után rendesen elborulni?Nem kell annyira óvni?Igen egy kicsit talán nagyon is túlparázom, de a múlt héten lemászott az ágyról, szép kis puklival, nem tudom....féltem na a kis buksiját.

2010. aug. 18. 13:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, kisfiam van. 7-7,5 hónapos kora között tanult meg egyszerre felülni, felállni, és onnan letottyanni fenékre.

Egyébként nekünk is a kiságy két vége tömör, de én az Ikeában olyan hosszú rácsvédőt vettem, hogy azt is át tudom fűzni. Az ágy végénél viszont nincs a rácsvédő, az kívül megy el, mögötte van átfűzve.

Egyébkén nem kell őket annyira félteni, el sem hiszi az ember, hogy milyen kemény a buksijuk. Atim is nagyon sokszor nekifejel az ágy végének, és nincs tőle semmi baja, jót vigyorog rajta. :)

2010. aug. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor megpróbálok nem odanézni:).

Ahogy Apa hazajön lejjebb rakjuk a matracot.

Köszönöm a tanácsot!

2010. aug. 18. 13:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Én letettem már 6 hós korától a kiságyat(most 8 hós)és még nem tudodtt stabilan ülni, el-el dőlt, addig párnákat raktam neki körbe. Most már nem rakok mert stabilan ül és fel is ül.
2010. aug. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!