Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az anyánál toxémia gyanú...

Ha az anyánál toxémia gyanú áll fenn, akkor hogy lehet, hogy a baba szívhangja a CTG-n tökéletesen jó eredményt mutat? Ez esetben nemhogy a baba szívhangjának "rossznak" kellene lennie? 37 hetesen.

Figyelt kérdés
2008. jún. 24. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha még nem nagyon súlyos a toxémia akkor jó a baba szívhangja. Én amikor a toxémia miatt már vizeletet sem ürítettem akkor még mindig jól volt a babám is. Végül befektettek 38 hetesen a kórházba és megindították a szülést, nehogy gond legyen belőle! Ha nem jön már vizelet azonnal szólj az orvosodnak!!!
2008. jún. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát ezt a toxémia gyanú diagnózist én állítottam fel magamnak, hál istennek nincs baj a vizeletemmel, a vérnyomásom a kezdetektől fogva kicsit magasabb volt, de bogyót szedek rá és még mindig a kezdeti adagnál tartok, szóval nem megy 140 fölé, csak a lábam dagad ... de itt már a lábdagadást is úgy kezelik mintha leprás lennék komolyan .... egy csomó eü. alk. mesélte, hogy olyan vizesek voltak a lábaik a terh. utolsó heteiben, hogy menni alig bírtak, de nem piszkálták őket "feleslegesen", meg nem riogatták, egyéb tünetük nem volt, a babák időre, rendben születtek, aztán a víz távózott .... szóval én amúgy is hajlamos voltam vizesedére, és én már szerintem a sok belemagyarázás miatt pánikolok be ....

de köszi a választ Neked és jó egészséget:-)!

2008. jún. 25. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!