Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megörülök! Még csak most...

Megörülök! Még csak most kezdem nézegetni, hogy mit kell majd venni a picinek, de már most kivagyok. Tudom, nem lehet mindent tökéletesen eltalálniMost pl azon dilemmázok, hogy pólya, hálózsák, takaró. Téli baba lesz. Ötletek, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hiszem a hálózsákot választanám, legalábbis nekünk az volt. A takarótól féltem kicsit, nehogy magára húzza vagy valahogy alákerüljön a feje, és baj legyen. (most 10 hós a kisfiam, van takarója, nagyon szereti gyömöszkölni mikor elalszik, de még most sem vagyok teljesen nyugodt) A pólyát sokan szeretik, mi azt nem vettünk, szóval tapasztalatom nincs, de azért nem vettem, mert én úgy éreztem, hogy tudjon szabadon mozogni a baba, az enyém egyébként is olyan volt picinek is, hogy állandan járt keze lába.
2010. ápr. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hálózsák és takaró is. Anyukám!!! szerint a pólya nem is olyan jó mint ahogy azt állítják. Nekünk ezért nem is lesz.
2010. ápr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Pólya: én nem használtam, de van akinek bejön. Álítólag jobban biztonságban érzi magát a baba benne és könnyebb őt emelni is, amíg még olyan kis picurka. Én nem vettem meg előre , végül nem kelett.


Hálózsák: abszolút mellette vagyok, lassan 2 éves lesz és még mindig zsákozunk. Nem takarózik ki és nem húzza a fejére!


Takaró: nappal takarót használtunk, használunk, illetve a babakocsiba is az kellett.


Egyébként ne borulk ki, kis célokat tűzz ki magad elé, ne egyszerre vedd meg az egészet. Akárhogy is próbálsz sporólni vagy tájékozódni, biztosan lesz egy-két dolog, amit majd nem fogsz használni. Ne idegeskedj ezen, csak szépen lazán! :)

2010. ápr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem van pléd,vastagabb takaró vékonyabb takaró,és egy olyan takaró amit lehet pólyának és hálózsáknak is használni,és van hálózsákunk is.
2010. ápr. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

SZia!


Pólya nekünk az első pár hétben volt, mikor látogatók jöttek, akkor tettem bele a kisfiamat, hogy meg tudják fogni (pl. a dédi, a papa, kiskamasz unokabáty - szóval olyanok, akik nincsenek hozzászokva egy picibaba tartásához/ megfogásához). De ezek csak pár percek voltak, míg pólyában volt- egyébként nem használtuk, mert nem tud benne rendesen mozogni (vagyis semennyire).

Mi kezdetektől takarót használtunk, nem viselte el a hálózsákot.

2010. ápr. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a pólya az elején nagyon bejött. De azért a pár napért ne vegyél. Mi örököltük. Gondold el, hogy a babád sokáig egy szűk, védett helyen volt, ahonnan kikerült a nagy semmibe. Kvázi a kiságyba, ahol nem öleli körbe semmi. Az én manóm megnyugodott, amikor pólyába tettem. Felemelni, szoptatni is könnyebb volt az első pár nap. Utána belejöttünk a pólya nélküli életbe ;) A hálózsákot imádta, abban indult el először. (vicces volt). Még 4-5 évesen is abban aludt, varrattam neki...
2010. ápr. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hálózsákra szavazok én is, de a takaró is kell, ha téli, azt jól fogod tudni használni babakocsiban, útközben...stb.

Nekünk volt pólyánk, nem nagyon lehet kihasználni, beraktuk a mózeskosárba, az jó volt, hogy még egy réteg került alá (téli baba szintén), és az elején néha jó volt úgy etetni, mert nem kellett úgy fogni és lehetett simizni közben. :)

Amúgy szerintem felesleges.

2010. ápr. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én tanácsolom neked hogy a takarónál figyelj oda persze a vastag plédnél hogy ne szöszöljön.Én ezt tudtam és mivel egy nap megvettem mindent így hát eléggé elkerülte a figyelmem,csak azt néztem hogy milyen aranyos minta van rajta.Aztán egyszercsak rájöttem hogy a k...a életbe szöszöl a pléd.Úgyhogy azóta is ha megyünk sétálni akkor muszáj vagyok egy vékony plédet ráteríteni nehogy beszívja a fiam.

Minden jót!

2010. ápr. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.sokat segített,elgondolkodtatott és igyekszem nem izgulni ilyeneken.:-)
2010. ápr. 30. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!