Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen volt amikor a gyerekete...

Milyen volt amikor a gyereketeknek az utolso orlo fogai jottek?

Figyelt kérdés

2 eves a kicsim, az elso kb 10 fog olyan sima volt h konkretan fel se ebredt egyszer se soha meg nem volt nyugos nappal.

Aztan a szemfogak meg az elso orlok kicsit neccesek voltak de kb 2-3 ejszaka alatt kibujtak es kesz utana megint alvas volt


Most viszont mar hetek sot talan mar honap ota ejjel 1x uvoltve ebred es nem lehet megnyugtatni csak ha osszebujok vele es reggel is joval korabban mint szokott mar nyoszorog forgolodik szornyu...


Es nem tudom elkepzelni h mi tortenik? Tenyleg az utolso fogak vannak vissza, a hatso orlok, az ennyire gazos lenne? Tul regota tart mar ez az idoszak es ezert nem hiszem h a foga de nem tudok masra gondolnk


2021. márc. 7. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Lányomat úgy kimarta a fogzásos hasmenés mintha végig húztam volna a betonon..durva volt.
2021. márc. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elég konnyen
2021. márc. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég konnyen megusztad akkpr. Mi sz osszessel szenvedünk, 3 b havonta egy hét szunettel (2 ébredés), atlagbsn 5-10. Kibirod.
2021. márc. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is, mint az 1es nél, hasmenés de valami brutális maró hatással. Illetve úgy rágja a cumit mintha az élete múlna rajta.

Kevesebbet is eszik, inkább pépeset. Gyakran nyulkál a szájába és mondja hogy "a fogam".

2021. márc. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ez eltarthat akar 1 honapig is? Mert azota tart es fog meg nincs kint...
2021. márc. 7. 19:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem tarthat. És visszatérő. Nálunk ez 3. kör, és még csak most kezd lászódni az iny alatt a fog. Ez a mostani 3 hete tart. De már jobb, a popsija is meggyógyult, az étvágya is visszajött. De még nem tört át a fog :(


4es vagyok.

2021. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó 4 fogat, vagyis a nagyőrlőket észre sem vettük volna, ha fogmosásnál nem figyeljük. Semmi fogzási tünet nem volt. Ő a kisőrlőkkel szenvedett sokat másfél évesen, sokat sétálgattunk vele éjszakánként.
2021. márc. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kisfiam is nagyon megszenvedi az utolsó 4-et. Kb. december óta vannak erős fogzási tünetek és még csak most bújt ki a két alsó, a két felső még hátra van. Nagyon rág, nyúlkál a szájába, a cumit nem tudom elvenni... vannak jobb napok, de van hogy nagyon nyűgös. a többi fognál nem volt probléma és sokkal hamarabb kibújtak a tünetek megjelenése után.
2021. márc. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!