Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Calici vírus fertőzéssel mire...

Calici vírus fertőzéssel mire számítsak?

Figyelt kérdés
9 hónapos kislányom elkapta a calicit. Hány, hasmenése van, délelőtt voltunk dokinál, azt mondta, ha nem javul este be kell mennünk a kórházba. Délben kapott egy hányáscsillapítót, azóta nem hányt, ivott teát, viszont átment rajta. Kb 1 dl folyadékot ivott,ami benne is maradt. Adtam neki Smecta-t hasmenésre, most próbálok majd adni neki egy kis főtt krumplit. Ti jártatok már így? Vajon be kell mennünk? :(
2010. aug. 18. 16:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Amúgy az első kommentemben megköszöntem a segítséget. Ja, tényleg bunkó vagyok.
2010. aug. 20. 15:25
 12/15 A kérdező kommentje:
Amúgy arra pöccentem be, hogy: "Ne légy már ilyen, még hogy nem tudod pótolni!...". Utólag kiderült, nem tudtam pótolni, hiába próbáltam, sajnos infúzió kellett neki.
2010. aug. 20. 15:33
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az aki lebunkózott!!

Nagyon sajnálom ami a kislányoddal történt:(

De!!! Elég ki az ha én nem volt a kommented!Szóval ezért volt a bunkózás! Ha meg rossz paszban vagy akkor inkább ne kommentelj..és akkor nem bántasz meg egy olyan anyukát aki segíteni próbált

2010. aug. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

De ő bántott meg engem, nem én őt!!!

Azzal, hogy ne legyek már ilyen... nem tudom miért kell értetlenkedni. Megköszöntem a segítséget az első válasz után és ennyi. Nem kell ezután még kioktatni és még odabökni, hogy ő asszisztens...ha nem az, akkor is hasznos tanácsot adott, csak épp nem ez volt a kérdés.

2010. aug. 20. 22:10
 15/15 anonim ***** válasza:
44%

Szia!

Sajnálom,hogy kórházban voltatok ezt szerettem volna, hogy elkerüld ezért nem a kérdée3dre válaszoltam.

A "ne légy már ilyen" kezdetű mondattal nem megbántani akartalak, de tudom, hogy kétségbe esésünkben hajlamoska vagyunk azt mondani nem tudom nem vagyok rá képes.. Segíteni akartalak, de te meg itt bántasz engem. Hát így segítsen neked az ember.....

2010. aug. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!