Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit költöttek a babára...

Mennyit költöttek a babára amíg megvettétek a fontosabb dolgokat?

Figyelt kérdés

Babakocsi, légzés figyelő, babamonitor, babahinta, hordozó kendő, babaágy, pelenkázó ill.ha van mas ezen kívűl amit esetleg kihagytam.

(A peluson,tápon és a ruhákon kívül)


2021. márc. 10. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Babakocsi 110e Thomas Monoe

Légzésfigyelő 23e Baby Control 2lapos

Kamerás bébiőr 29e TrueLife

Babahinta 20e

Babaágy pelenkázóval 50e

Kókuszmatrac 10e

Lepedő 2db 4e

Kis takaró 2e

Rácsvédő 8e

Textilpelenka 10 db 3e Sima fehér

Cumisüveg szett 7e MAM

Cumi 1e


Hordozókendőt nem vettünk

Mi ezt nem egyszerre vettük meg,hanem aprajával

Plusz ruhák,pelus

2021. márc. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%

Táp miért is kéne? :)


Pelenkázó nem kellett, olyan a kiságy.


Baba hinta is minek? Max kipróbálni kell, venni felesleges, mert lehet nem szereti.


Baba monitor is minek?

A legzesfigyelo szól ha baj van, amúgy meg nem vagyok süket és nem másik ingatlanban aludt.

2021. márc. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmit sem kaptunk, mindent vettunk. En nem akartam semmit a veletlenre bizni, vettem elore mindent(mellszivo, cumi, cumisuvegek, popsitorlo, krem, ruhak stb) osszesen kb 400 ezret koltottunk mindennel egyutt.
2021. márc. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

1.válaszoló vagyok

Emeletes házban lakunk,mig nagyon pici volt,lent aludt a nappaliban,mikor már nagyobb 6 hó akkor fent,és nagyon jó volt a kamera,hogy láthattam,miközben főztem,vagy takarítottam,vagy bármit csináltam

Most 15hós,mai napig használjuk,én szeretem

Valaki vesz,valaki new


Kiságy nekünk 60×120as,és külön van a pelenkázó szekrény, amit késöbb bármire használhatunk


Táp azért kell,hogy a baba ne éhezzen,ha nincs elég tejcsi


Kislányomnak 2 hónapig anyatej,plusz tápszer kiegészítés,majd 2 hónaptól ugy beindult a tejem,hogy 13 hós koráig szoptattam

2021. márc. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Szóval kb olyan 300-350e ft,ha mindenből újat veszel

Ebből az árból le lehet faragni,ha használt ágyat,vagy használt babakocsiu veszel

Sőt, mi sok sok ruhát kaptunk,50-56-62-74 es méretben annak is örültünk,kaptunk hivataltól 50e ft támogatást,azt mindet pelusra költöttük

És ha kellett új ruha,akkor azt aprajával megveszegeti az ember


Hamarosan érkezik a kistesó,ő is kislány

Épp a ruhákat szelektálom,ami nincs elhasználódva,agyon mosva,azt örökli a tesó,de kap új ruhákat is,és igy szinte a peluson,popsitörlőn kivül,mást nem nagyon veszek

2021. márc. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kb 200ezret, de nagyon figyeltem az akciókat, kivártam ha kinéztem valamit és volt, amit használtan vettünk.

A legdrágább a 3in1 babakocsi volt 95 helyett 59ért sikerült elhozni az utolsó darabot, ami ilyen összeszerelt kiállított darab volt a boltban egy kifutó szériából.

Második legdrágább a légzésfigyelő 2 lapos + bébiőrrel 40 volt használtan.

Babahinta 15000

rezgő pihenőszék 6000

Álványos pelenkázó, aminek az alja fürdőkád 16000

Forgó macik kiságy fölé 10 körül

Mellszívó volt szintén 10 körül.

A többi ilyen apróbb dolgok, takarók, pelusok, kozmetika, lázmérő.

Kiságyat kaptunk, ruhát kaptunk sokat.

2021. márc. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Kiságyat testvérem csinált az ingyen volt. Babakocsit nagymama vett 100.000 Ft volt. Pelenkázó asztalka használtan volt 10.000 Ft. Kamerás bébiőr 25.000 Ft volt (felét mi fizettük, másik fele ajándék volt). Bababútor 10.000 Ft, mert volt amit át tudtunk alakítani a gyerkőcnek. Baba ágynemű 5000 Ft, ruhák kb 5000 Ft, mert azt is kaptunk használtat bőven. Pihenőszéket kaptunk 2 db-ot, játszószőnyeget és baba kádat is. Induló pelenka csomag volt 10.000 Ft, popsitörlőt folyamatosan vettem, az is 6-7000 Ft biztos volt, baba kozmetikumokból is 1-1 darab 2-3000 Ft de azt szülés után ír a gyerekorvos, az is teljesen jó. Így kb ennyi volt amit vettünk.
2021. márc. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!