Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a baba neme...

Mit gondoltok a baba neme bulikról?

Figyelt kérdés
2021. márc. 15. 15:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Nekem volt ilyen bulim mindkét gyerekemnél. Mondjuk nem kell nagy dologra gondolni, grilleztünk, meg sütit ettünk. És ugye a fő attrakció a baba nemének kiderülése volt. Szerintem mókás dolod, mi szeretünk ilyen összejöveteleket tartani.

Természetesen sokan feleslegesnek tartják, ő döntésük. Nem kötelező.

2021. márc. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Egészségükre. Ha nekik örömet okoz, miért ne? Pont annyin ertelme es létjogosultsága van mint az eljegyzési vacsorának vagy a lakodalomnak.
2021. márc. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Én nem voltam még ilyen bulin de szerintem jópofa lehet. Igazából ahogy az első is írta, úgy képzelném el én is. Közeli ismerősök rokonok akikkel szívesen osszeultok, jól érzitek magatok. A baba neme meg csak a ráadás, és egy kis izgalom 😄
2021. márc. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem aranyos dolog.Az tetszik mikor a dobozt kinyitják és kirepülnek a kék vagy rózsaszín lufik💕💕
2021. márc. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
28%
szànalmas
2021. márc. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

5!


Mi szánalmas van benne?

2021. márc. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Engem sosem érdekelt még annyira másik ember gyereke, hogy tűkön üljek, hogy milyen nemű lesz. Emiatt a nagy csinnadrattát feleslegesnek tartom. Ettől függetlenül a barátok még barátok maradnak, a buli meg buli és ha valaki meghívna a sajátjára, szívesen elmennék. Csak nem a baba neme miatt, hanem hogy jól érezzük magunkat. (Ja és nem COVID idején)
2021. márc. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
9%
6-az, hogy ráerőltetik az ismerőseikre ezt a hülyeséget. Rongyrázás, hogy a face-re fel tudják tenni a képeket, videókat, de semmi értelme nincsen. Az ünnepeket meg kell élni, de ez nem egy ünnep. Szánalmasnak tartom, hogy ráköltenek egy csomó pénzt, fancy kajákat rendelnek és várják, hogy a barátok ezen görcsöljenek, hidd el leszarják, hogy fiú vagy lány. Azért szánalmas mert egy valaki kitalálta és a többi birka követi.
2021. márc. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
egy babaváró bulinak jobban örülnék, mint az ilyen nem-kiderülős buliknak
2021. márc. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%

8!

Ráerőltetik az ismerősökre? Aki nem akar elmenni, az azt mondja hogy nem megy. Aki meg akar, az elmegy és jól érzi magát :D

2021. márc. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!