Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan engedjem a látogatást?

Hogyan engedjem a látogatást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hétfőn szültem. Hétvégén már jönnek nagyszülők, mert apósnak segítenie kell felújításban, akkor meg már nyilván megnézik a babát. Kicsit aggódom emiatt. Persze lesz kézfertőtlenítés stb..

Ti mikor engednétek alapvetően a látogatást ebben a vírusos időben?



2021. márc. 13. 17:08
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
41%
Nem engedném jelenleg semmilyen formàban.
2021. márc. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
89%
Én szeptember elején szültem, a nagyszülők ebéddel vártak, mikor hazajöttünk a kórházból. Én most is megengedném ezt, de ha te nem, abban sincsen semmi, ez a te döntésed.
2021. márc. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
67%

Anyáék hazajövet másnapján már jöttek. Barátnőmék rá 5 napra, hétvégén.

Senki nem halt bele.

2021. márc. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
78%

A nagyszülők jönnek már az első nap, mikor hazajövünk, sógornőmék majd a következő héten.


Más nem jöhet 1-2 hónapig, de most annak nem látom értelmét, hogy a, nagyszülők ne unokázhassanak. Ilyen alapon, aki tavaly márciusban szült, annak a szülei/anyósáék egy éve nem látták, nem fogták meg az unokát?

2021. márc. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Unokatestvéremék is jönnének, nekem olyan, mintha édes testvérem lenne. Ők viszont átestek a covidon 3 hónapja és be is lettek mellette oltva (eü. dolgozók).
2021. márc. 13. 17:14
 6/34 anonim ***** válasza:
37%
Jàrvàny van emberek, tele vannak a kórhàzak, ez senkit se zavar???
2021. márc. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon max maszkban engedném. Sajnos szaporodnak az újszülöttek a Heim Pál kórházban. Vannak már lelegezton is. Nyilatkozta az ottani egyik orvos. Jobb nem kockáztatni. Annyi mutáns van már, hogy azt sem tudjak kire veszélyes épp. Pl egész családok vannak kórházban. A mi ismertségi korunkbol is. De a szomszédunk apja lelegeztetore került pedig megkapta az első oltást már. Kevés volt az is ... persze öreg meg minden. De akkor is. Vigyázzatok magatokra. Annak a gyereknek konkrétan nulla immunrendszere van.
2021. márc. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
59%

Jó, 6-os, ez a járvány itt van 1 éve és itt lesz még legalább 1-2 évig. Akkor most unokák és nagyszülők évekig ne találkozzanak egymással?


Ahova nem mehet még a nagyszülő sem, ott apuka is home office-ban van sterilen és senkivel nem találkozik, vagy ő viheti haza a covidot?

2021. márc. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon sok az érv meg az ellenérv.

Apuka egész nap boltba rohangál, mert ilyenkor jön rá az ember, hogy mit nem vett meg ugye. Simán ő is hazahozhatja. Meg eleinte úgy volt, hogy a baba is oda született volna anyósékhoz felújítási munkálatok miatt.


Viszont ha meg megvan a baj, akkor meg senkit sem érdekelnek a “kifogások” és nehéz ez.


Vacillálok, mert még jó ideig nem lesz immunrendszere és tényleg nem elvárható, hogy fél-egyévesen lássák először a babát.

2021. márc. 13. 17:35
 10/34 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk jöttek, de maszkban és csak a szoba túlsó feléből nézték pár percet. Én így nyugodt voltam, nekik meg ennyi is elég volt.
2021. márc. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!