Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran cseréljünk pelust?

Milyen gyakran cseréljünk pelust?

Figyelt kérdés
3 óránként szoktam, de nagyon sok pelus elfogy igy. Tegnap nem cseréltem etetés után kifolyt a pisi, most viszont pisis sem volt ahogy csomagoltam. Pampers premium caret használunk 3hetes a fiam
2021. márc. 17. 03:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%

Én minden etetés előtt szoktam (bukik, azért előtte) és igen, napi 6-8 darab fogy, de hát a gyerek már csak ezzel jár...

Amúgy a pampers premium care nem a legjobb, én is azt erőltettem az elején, de a Libero sokkal jobban bevált!

2021. márc. 17. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%
Pont igy vagyok en is.. A libero uti magasan a premium care-t, most varom, hogy elfogyjon :D 3-4 orankent cserelem.
2021. márc. 17. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
6 hónapos elmúlt a kislányom, 3 óránként cserélem. Nappalra én a Pennys pelenkát használom, nekünk tökéletesen bevált, csak éjjelre adom rá a Premium Care-t, mert 10 órát alszik.
2021. márc. 17. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Pampers hasznàlunk az active baby, éjszákra pl nem cserélek olyan jó pelus, semmi se jön ki
2021. márc. 17. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
Sok pelus fogy. Ez ilyen. 2 éves kor után valamivel kevesebb kell, de napi 4-6 így is elmegy. Mi DM saját-márkásat használunk. Teljesen jó.
2021. márc. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%

Újszülöttként anno 10-12 pelus fogyott naponta. Később 6. Akkor cserélsz, amikor akarsz, nincs időhöz kötve, inkább attól függ, mennyire van tele.

A bölcsiben csrelnek időre függetlenül attól mennyire van tele.

2021. márc. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

A három óránkénti peluscsere nem számít soknak, hiszen az csak 8.

Sokszor inkább 10-12 db a jellemző ilyen idős babánál. Csak jóval később, 1,5-2 éves kor felett csökken a száma 4-6-ra.

2021. márc. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem időre csérelem, hanem megfogom és lehet érezni, hogy mennyire van tele. Napközben nyilván nem hagyom rajta túl sokáig, de ha nincs benne sok pisi nem cserélem ki, hanem picit várok. Ugyan ez ha nagyon tele van, nem hagyom rajta, hiába mondjuk fél órája adtam rá tisztát.

Éjjel viszont nem cserélem, csak ha nagyon muszáj.

Pampers premium caret, liberot és lupilut használunk, de a lupiluval mostanában nem vagyok megelégedve, nagyon hamar kifolyik belőle a pisi.

2021. márc. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
58%
Ha nincs teli id érdemes 2-3 óránként cserélni. Az lenne az egészséges.
2021. márc. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
49%
Mit szólsz majd, ha fogzik és akár 4-5-6 kaki is lesz egy nap?
2021. márc. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!