Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyanok akik iker...

Vannak itt olyanok akik iker babákat várnak? Nekem egy hete derült ki és nagyon izgulok! Kérlek jelentkezzetek és tapasztalatot cseréljünk!

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,h irok Neked,csak nagyon érdekelne,h hanyadik héten derült ki?Elsö uh volt?Nekem olyan érzésem van,h nem "egyedül"van valaki odabent,de erre nagyon kicsi az esély.Én holnap megyek majd a második uh-ra.Köszönöm,ha válaszolsz!
2009. júl. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia ! Nekünk az első héten kiderült az igazság amin meglepődtünk ! Nagyon nézegették hogy biztosan csak 2 baba legyen ne több ! Remélem nem "szaporodnak " odabent tovább :) !!! Írd majd meg feltétlenül hogy mi volt ! Gratulálok !!
2009. júl. 12. 18:37
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Jo,holnap megyek,és kiderül!Majd irok!Annyira jo lenne,ha ketten lennének!Jo volt olvasni a kérdésedet:)
2009. júl. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én ugyan egy babát várok,de a barátnőm viszont hármat!!!:-) Ha jól emlékszem a második uh-n derült ki nekik. Nagyon vártak már babára és spontán jött össze. Azóta már félidős és most derült ki nekik 4d-n hogy 3 lányuk lesz:-)) Nagyon izgulok értük de jól vannak hála égnek és minid alig várom hogy beszámoljon magukról. Ráadásul egy helyen fogunk szülni,én 33 hetes vagyok,és mivel neki fennáll hogy korábban jönnek a babák,lehet hogy egy időben is:-) Lehet hogy majd ő is ir ha megtalálja a kérdést. Ha rámismer puszilom,és ő majd bővebben tud neked tapasztalatot irni! Boldog babavárást neked!
2009. júl. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi 32. hétben vagyunk, egypetéjű iker kislányokkal.

Már mindketten másfél kiló felett járnak :-).

Milyen tapasztalatokra vagy kíváncsi?

Első ultrahangon (6 hét 6 nap) már látszódott a több szívműködés. Kérdezz konkrétan, ha tudok, szívesen válaszolok.

2009. júl. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Konkrét dolgot nem tudok megfogalmazni mert minden érdekel a terhesség lefolyásától , a szülésen át , a szoptatásig és nevelésig , szóval minden !!
2009. júl. 13. 09:52
 7/12 anonim válasza:
100%
Szia! Én most 23 hetes km vagyok, ha minden igaz két kislány anyukája :-) Ez az első terhességem, és nagyon aggódós vagyok, de igyekszem pozitívan gondolkodni. Sok sikert neked/tek is!
2009. júl. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálam 6 hetesen derült ki, hogy két baba lesz, már volt szívpulzálás. Már nagyon vároma következő uh-ot, addig marad az izgulás...

Eddig annyi tapasztalatom van, hogy gyorsabb ütemben nő a méhem, két hete akkora volt, mint egy 12 hetesnek. Nem tudom ez összefügg-e vele, de erős hányingerrel küzdöttem/küzdök...

10+5

M

2009. júl. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia.Én is ikerbabákat vártam. 2 petéjűek, 1 fiú, 1 lány.

Nagyon izgultam az eljén, de bevállaltuk a párommal.A terhességem problémamentes volt.A vége felé ájuldoztam és sokszor voltam rosszul, de ennyi belefért:)37.

hétre születtek 2300grammal mindketten, egészségesen.

Mostanra 3 hónapossak és behozták a lemaradást, a kislány

5 kiló, a kisfiú 6.Ne izgulj az ikres kismamáknak minden

megy mint a karikacsapás:)Boldog babavárást kívánok és jó egészséget mindhármotoknak!

2009. júl. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Félek mert a családban tavaly történt egy ikres haláleset és szinte csak az jár az eszembe . Sokszor van hogy rettegek hogy valami baj lesz ! DE sokszor meg repülni tudnék olyan boldog vagyok !
2009. júl. 16. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!