Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tetszik nektek ez a két...

Hogy tetszik nektek ez a két név? Franciska - Flórián.

Figyelt kérdés

Ha fiú a Flórián tetszik, ha lány, a Franciska.

Szerintetek milyenek ezek a nevek? Nem túl divatjamúlt?

Nekem nagyon szépek.


2010. aug. 19. 09:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%

A Franciska nem tetszik nekem túl bonyolult meg a ka a végén olyan mintha alapesetben is becéznék...


a Flórián a tüzoltók védőszentje alapból szép név de nem adnám valahogy egy karakán férfit tudok kötni hozzá nem egy kisfiút...


Divatjamúlt?

nem az de nem is mindennapi nevek azt biztos nem sok kisgyermek szaladgál ilyen névvel.

2010. aug. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%

nem mondanám divatjamúltnak őket. elég különleges, de nem túl modern, nem mindennapi nevek. biztos nem lesz 10 a játszón belőlük!

nekem személy szerint olyan nagyon egyik sem tetszik. bocsi:(

2010. aug. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A Franciska még csak-csak, de a Flórián....(bocsi de sok kisebbséginek is adják ezt)
2010. aug. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem a Franciska nem tetszik, egyből egy kis elkényeztetett kislányra gondolnék a ka miatt már eleve becézve van. Nekem kicsit visszataszító név. A Flóriánnal nincs különösebben porblémám bár az meg kicsit olyan művésznév. Tény hogy nem a mai modern nevek közé tartoznak.
2010. aug. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az én kislányom Franciska! :-) Nem kényes kis királykisasszony. Nagyon helyes,mosolygós,boldog baba!!!

Nekem mindkét név tetszik! A nevek véleményezésével pedig kedves válaszolók jobb vigyázni,mert könnyen sérthettek meg valakit!

2010. aug. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves válszolók, reméljük Franciska anyukája nem haragszik nagyon:)

Igazából apának szeretnék kedvezni a kezdőbetűkkel, csak mert nagyon szeretem.

Arra gondoltam, hogy ha valaki Józsefet ad a babájának az apuci után, vagy Tibor, Zolit, Sándor egyebeket, akkor az mennyivel jobb? Persze én sem szeretnék sem Józsefeseket sem a többieket megsérteni....:) remélem nincs harag...:)

Én nem szeretném a saját nevünket, de valahogy mégis tükröződne benne, és igen, én is különlegesnek vélem.

Várom még a válaszokat, ha van:)

2010. aug. 19. 09:45
 7/16 anonim ***** válasza:
Nézd kérdező, az a lényeg neked/nektek mi tetszik? Kinek a Hanna kinek a Panna....kinek a Józsi kinek az Aurél.... Nem vagyunk egyformák, és az ízlések sem egyformák :)
2010. aug. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem az volt a kérdés, hogy kinek mi tetszik, és mennyire vagyunk egyformák, vagy sem. Ezzel én is tisztában vagyok. Természetes, hogy nem a gyakorkérésesesek alapján fogok/fogunk nevet választani, de tudtommal, ez a honlap azért jött létre, hogy ettől függetlenül, más, kívülállók véleményét is meg lehessen kérdezni.

Tehát engem tényleg érdekelne, hogy ki mit gondolna erről a két névről, ha mondjuk valahol meghallaná, hogy egy kisgyereket így hívnak.

Egyébként még eszembe jutott a Fruzsina is.

Véleményetek?

2010. aug. 19. 10:08
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia


Florian nagyon tetszik, de a Franciaska sajnos nem :(

Kotom a neveket az emberekhez ez van Franciska ismerosom, aki nagyon kiallhatatlan no :(

De pl a Florian Fanni paros nagyon szep, esetleg Florian Flora :)

2010. aug. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia! A Flórián nagyon szép név! A Franciska kevésbé/szerintem/ A Fruzsina jobb! Esetleg Flóra?
2010. aug. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!