Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tetszik az a név, hogy Franciska?

Tetszik az a név, hogy Franciska?

Figyelt kérdés
Nem aktuális még ez a névadás kérdés, csak igazából én 3 éves korom óta keresztneveken agyalok :) Ma reggel jutott eszembe a Franciska név. Egy ilyen nevű kislányról mit gondolnátok? Azt, hogy jaj de csúnya neve van, vagy azt, hogy jé, de érdekes, milyen szép neve van, vagy esetleg semmi különöset?
2011. márc. 24. 08:00
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

3 Franciskát ismerek, és egyáltalán nincs jó benyomásom róluk. Úgyhogy nekem emiatt nem tetszik maga a név sem, mert nem tudok elvonatkoztatni ettől a személyes benyomástól (elnézést minden érintettől...) . Biztos, hogy nem adnám a kicsimnek.

De ez csak az én véleményem :-)

2011. márc. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Nekem közömbös, igazából nem rossz, de nem választanám a lányomnak.

Szerintem kicsit nehéz kimondani is.

2011. márc. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

És hogyan becéznéd? Franci? (nehogy a gyerekek körében majd Franc vagy NagyFranc legyen belőle..)

A gyerek azért nem ártana, ha ki tudná mondani a saját nevét. Szóval tényleg elég nyelvtörős, és nekem egyáltalán nem tetszik.

2011. márc. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem adnám a lányomnak, de a becézése - Cisi, Ciska - tetszik.
2011. márc. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Így, hogy Franciska, nem rossz, de becézve egyáltalán nem tetszik. Amúgy én nem adnám ezt a nevet, de szerintem nem csúnya.
2011. márc. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Franciska édes név. Fanninak szoktuk becézni. Még sose csúfolták vele, pedig 12 éves.
2011. márc. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

Szia


Nincs bajom vele, de a lanyomnak nem adnam.

Nekem kicsit olyn anyukam korombelinek tunik.Igaz nem vagyok oda a nagyon divatos nevekert sem....

2011. márc. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket :)
2011. márc. 24. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!