Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszul táplálkozom, és ettől...

Rosszul táplálkozom, és ettől sok az előtej? Vagy az én szervezetem több előtejet termel, mint a zsirosat? Du megyünk orvoshoz, holnap szoptatási tanácsadásra. Franciaországban élünk, itt nem naprakészek a szoptatási információkról.

Figyelt kérdés
2008. dec. 4. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
hogy érted, hogy sok az előtej? Honnan veszed? Amúgy azt gondolom, hogy a tejtermelés mindig a baba igényeihez, életkorához igazodik, nem hiszem, hogy gond lenne.
2008. dec. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az előtej az szülés után 2-3 napig van ,én igy tudom .hány hetesek vagytok???
2008. dec. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
első vagyok, szerintem úgy érti az előtejet, hogy a "löttyös", hígabb része a tejcinek, ami először ürül.
2008. dec. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a taplalkozastol fugg. Nekem is sok volt az elso tej (a higabb resze), a mellem allandoan be volt durranva az elejen ettol. Csak arra figyelj, hogy a babad kapjon a hatso, zsirosabb tejbol is. Ha sok az elso tej, akkor lefejhetsz kicsit belole a szoptatas elott, igy a babad biztosan kap a hatsobol is. Es persze egy mellbol szoptass, mert igy akkor tutira megkapja a zsirosabbat is. Sok sikert es kitartast!
2008. dec. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
arra az előtejre gondoltam, ami olyan átlátszós és szürkés fehér a szine. ma voltam szoptatási tanácsadáson, azt mondták, hogy többször tegyem vissza ugyanarra a mellre. most ezt fogom kipróbálni. amugy 2 és fél hónapos a babám. köszönöm a válaszokat
2008. dec. 5. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!