Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » ANYUKÁK! A babám két és fél...

ANYUKÁK! A babám két és fél hetes. Szopizik igény szerint. Van egy picit nagyobb fiam, aki 2 éves, és még ő is néha visszakéreckedik a cicire, amit teljesen ki is ürít. A kicsinek elég előtej van így vajon a szomjoltásra, ha csak az egyikből kap?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
A 2 éves már nem kell szoptatnod! A kicsinek kell legyen elég a tejed. Neki még szükséges, a nagyobb igyon tehéntejet!
2010. júl. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem igen a tobblettszopihoz alkalmazkodik a tejtermeles
2010. júl. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem a testverfeltekenyseg elkerulese veget nem baj ha a nagy is kap egy pici tejcsit.Termeszetesen a kicsi legyen elonyben.

Szerintem nalunk is igy lesz,szeptemberben szulok 2 eves fiam meg 1x szopizik,ha meglessz a pici biztos egy darabig surubben keri majd,nem baj nekem mindin nagyon sok tejem van.

2010. júl. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
2 évesen már ne szoptasd a gyereket! A babának kell a tej, a nagynak már nincs rá szüksége. Mondd meg neki, hogy ő már nem kisbaba, mint a tesó.
2010. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Konyorgom ne most mondja meg .A nagy igy is sokkban van a teso miatt.Nyugodtan szoptassa legalabb most az eljen amig uj az elmeny a pici erkezese miatt,nem fogja megbanni igazi jo tejtestverek lesznek.Persze szabajokat lehet felallitani hogy mikor van szopi O mar megerti.
2010. júl. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem elég, én hónapok óta csak egy mellből szoptatok. Gondolom elsőre a picúrt szoptatod.
2010. júl. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

Jól teszed, hogy engeded a nagyot is egy kicsit, hisz lelkileg amúgy is megrászkodtató neki a kistesó.

Tedd a kicsit többször mellre, vagy fejjél, így több tejed lesz és elég lesz a picinek. De ha úgy érzed, hogy nem, akkor próbáld a nagyot leszoktatni finoman erről.

2010. júl. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha a kicsit mindig az egyikből szoptatod,akkor abban lesz elég tej neki.Én szoptattam ikreket is,6 hónapig csak anyatejesek voltak,aztán 3 éves korukig szopiztak.
2010. júl. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Uramisten,én nem bírnék ki annyi fogat:) De én félnék,hogy nem marad a kicsinek,nem adnék a nagynak.
2010. júl. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsónak:ha helyes technikával szopik,nem lehet érezni a fogait.:)

Utolsó előtti vagy.Én tandem is szoptattam,másfél volt a fiam mikor az öccse született,fél évig tandemszopiztak,semmi gond nem volt,bőven elég volt a tej.

2010. júl. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!