Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babád hagynád a...

6 hónapos babád hagynád a nagyszülőkre 3 napra egy külföldi utazás kedvéért?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 15:15
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
87%
én nem, bár ő addig csak szopott...
2010. aug. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
75%
semmiképp sem.
2010. aug. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
58%

jobb mintha elvinnéd.

a saját anyumra bármikor hagynám. engem is felnevelt valahogy :D

2010. aug. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
17%
attól függ milyen a nagyszülő, ha normális még észnél van, és szokott amúgy is vigyázni rá akkor igen. De ha valami alkoholista, és havonta látja az unokáját, feledékeny akkor nem.
2010. aug. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Egyrészt, mert akkor még szoptattam, másrészt nem is akartam volna!
2010. aug. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
63%
Nem, még később se. Vagy vinném magammal vagy én se mennék. Igaz, az enyémek ennyi idősen még bőven anyatejen éltek.
2010. aug. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
41%

Ha már nem szopik és ismkeri a nagyszülőket,igen.

Én is voltam már egy hetet is az 5 hónapos unokámmal,amikor az anyja az egyetemen tanult.

A baba személyisége is jobban fejlődik,ha nincs csak az anyjához szoktatva.

Bár ma ezt nagyon kevés anyuka hiszi el.

2010. aug. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
57%
Én a napokban hagytam egy éjszakára meg a másnapi délutánra a 8,5 hós kisfiamat anyuéknál. Nagyon jól érezte magát, nem volt semmi baj. Mondjuk mi hetente talizunk velük, gyakran ott alszunk, így nem idegen neki a hely és imádja a nagyszüleit. Ha a Ti kapcsolatotok is ilyen a nagyival, akkor ott merném hagyni a helyedben.
2010. aug. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
50%

En nem hagynam.

Nappal par ora vagyizhat ra ha szeretne babazni, de azt hogy 3 napra elvigye azt nem hagynam.Foleg akkor nem ha en csak szorakozni mennek, mert az azert mas dolog, ha esetleg korhazba kerulok, akkor inkabb O vigyazzon ra mint a ferjem.

(imadom a ferjem, de akkor is ketsegbe esik ha a lanyunk fel percig nem vigyorog, vagy ha kakil es nyog hozza....biztos beteg...gondolja O)

2010. aug. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
28%

bírom az ilyen túlaggódós anyukákat, akik játsszák, h mennyire szeretik a gyereküket, hogy még xarni is magukkal viszik.

háát... sztem nem attól leszel jó anya, hogy folyton a gyereked seggében vagy.

amikor kicsi voltam, évekig laktam úgy a nagyszüleimmel, hogy anyumat csak hétvégéken láttam, és egyáltalán nem lettem defektes emiatt. sőt!


aki már a saját anyjára sem meri bízni a gyerekét, ott gondok vannak...

2010. aug. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!