Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van más is a.k.i nem tudja...

Van más is a.k.i nem tudja betartani a 3 oránkénti etetést és szoptat?

Figyelt kérdés

Mert a tapszereseknek szerintem könnyebb.

És mi történik ha vki gyakrabban etet mint 3 óra?


2021. márc. 23. 15:10
1 2
 1/11 kicsibarany ***** válasza:
23%

Az elején inkább 2 vagy 2,5 óránként szoptattam a babát, hamar éhes lett, kisírta hogy ne várjunk 3 órát.


Egyébként is a szabály úgy szól hogy legkésőbb 3 óránként, éjszaka pedig egyszer 4 óra szünet két kaja között.

2021. márc. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Akkor éjszaka 4 óránként?

Az én babám 1.5 óránként sírja ki magának a kaját, nagyon nehéz

2021. márc. 23. 15:15
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Kb egyfolytában mellen volt a babám, éjszaka meg hagyni kell aludni
2021. márc. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A babám tápszeres, nem érzem könnyebbnek mint amikor szoptattam....

Igény szerint szoptattam és igény szerint kap tápszert.Van olyan hogy 2,5-3 òrára kéri de van hogy 1,5 òránként. Az éjszakát “cserébe” átalussza.

2021. márc. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 kicsibarany ***** válasza:
52%
Úgy ajánlották, hogy éjszakánkét egyszer legyen 4 óra szünet. Mi se tartottuk, nem várt annyit. Kelteni sose keltettem emiatt. 2 hónapos volt, amikor először aludt 7 órát egyben.
2021. márc. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Semmi nem törtènik, ha figyeled a babàd jelzèseit ès aszerint eteted (tàpszer vagy szoptatàs mindegy)

3 hònap utàn tàpszeres lett a lànyom ès ugyanùgy igèny szerint etettem, 3 òra biztosan nem telt el etetèsek közt. Nekem a szoptatàs könnyebb volt, èjszaka közepèn tàpszert keverni megterhelőbb volt.

2021. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem az időt jobban tudod tartani ha tápszeres mert akkor megnézed hány óra de amikor szoptatsz van amikor elfelejted megnézni az órát
2021. márc. 23. 15:29
 8/11 A kérdező kommentje:
Illetve nekem a babám például a szoptatást nagyon elhúzza de amikor kifejem és cumiból adom, megissza és le van tudva
2021. márc. 23. 15:31
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Állandóan mellen volt az elején. Nem kell betartani ezeket az időintervallumokat, ha sír, etesd
2021. márc. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom ki ajánlotta ezt rég elavult, olvass utána igényszerinti szoptatásról. A kicsinél is így szoptattam sőt 23 éve a nagynál is ha sír mert éhes biztos, hogy leszarom az időt.
2021. márc. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!