Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Menyi idős korig kel betartani...

Menyi idős korig kel betartani hogy három óránként egyen a gyerek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig ő 3 óránként igényli.HA kibír 4 órát akkor addig.Ez a babádtól függ.
2010. dec. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki úgy neveli az születésétől fogva 3 óránként eteti.


Aki igény szerint szoptatja és később is úgy eteti ott kb. 4 hós korában lesz olyan időszak hogy kibir 3 akár 4 órát is két étkezés - szoptatás, tápszer - között.

2010. dec. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam sosem evett 3 óránként. Születése óta 4-5 óránként eszik. Ő így kér enni, hiába adnék neki 3 óránként, nem kér. A súlya jó, így nem aggódom (11kg és 14 hónapos)
2010. dec. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem tartottam be. Mindig akkor adtam neki, amikor ennikért, amikor megéhezett. Ezt nevezik igény szerinti szoptatásnak. Te is akkor eszel, amikor éhes vagy, nem?
2010. dec. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 hós korától evett 3 óránkét és kb 5 hós koráig bírta így, majd átált magától a 4 órára. Nem kell betartani, ez nem törvény. A gyerek dönti el, hogy mikor éhes. Úgyis jelez ha éhes ugyebár.
2010. dec. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor etesd mikor éhes ne feltétlenül időre.
2010. dec. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell betartani, mert ez nem törvény :)

A nagylányom születésétől nagyjából ovis koráig 3 óránként evett. Eleinte ugye anyatejet, majd hozzátáplálva és 15 hónapos korától csak a szilárdat. De végig kb 3 óránként éhezett meg.

A középső gyerkőc kb. 2 hónapos korától 4 óránként kért enni, míg a kicsi teljesen rapszódikusan, hol 1,5 hol 4 óránként.

2010. dec. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom a születésétől kezdve 4 óránként evett.

Erre a védőnő beleszólt, hogy etessem 3 óránként, mert ő még kicsi, sok neki a 4 óra. Másnap megpróbáltam 3 óránként etetni, csak jól bekavartam szegénykémnek. Feleannyit nem evett, mint szokott.

Na, akkor mire volt jó??? "Okos védőnő".

Másnap visszaálltunk a 4 órás etetésre.

2010. dec. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Kisfiam 6 hónapos mulott 8-án ö ugy alakitotta ki az evéseket a kezdetektöl,hogy 3 óránként eszik.Probálkoztam a 4 órás evéssel de nem jött össze,de nem ragaszkodom görcsössen az órához.Azért tudom mikor van a következö evés de ha látom a babámon,hogy éhes akkor kap elöbb is és ha késöbb eszik az sem gond.Tényleg ahogyan ö igényli.

2010. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!