Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túl kevés 1 év külömbség a...

Túl kevés 1 év külömbség a gyerekek közt?

Figyelt kérdés
(Csak kérdés)
2021. márc. 26. 15:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nagyon kevés lett volna (nálunk 8 év van a két gyerek között), más pedig direkt így akarja. Szerintem az anya egészsége szempontjából is nagyon kevés ez az idő, nincs idő regenerálódni.
2021. márc. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
26%
Különbség. Így , hogy még a helyes írásra és beszédre sem tudod megtanítani őket nagyon kevés.
2021. márc. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez megint egy olyan kérdés, hogy mindnekinek más.

Nekem nagyon kevés lett volna! Mind a testemnek a regenerálódás szempontjából, mind pedig a lelkemnek. Illetve a “nagyot” is sajnáltam volna nagyon, aki valójában még szintén pici.

De tudom, hogy valakinek meg ez az ideális.

2021. márc. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Nekem ennyi van a 2 nagy között. Imádtam. A várandósságot, azt, amikor mindketten picik voltak és ahogy összenőttek is. Másfél volt a középső, amikor a kicsi született, ő is szuperül beilleszkedett. Nekünk, a mi családunknak ez az ideális. De elhiszem, ha valakinek nincs idegrendszere sok picikéhez. 😊
2021. márc. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerosomnek 11 honap van a ket gyerek kozott

Tulkep 1 evben szulettek 😂

Vicces h allandoan ikreknek nezik oket, de kulon osztalyba jarnak (1. es 2.)

2021. márc. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Nekünk biztosan kevés lett volna. Egy éves korában a kislányom még nagyon igényelte a figyelmemet, sok mindenben kellett segítenem neki és élvezte, hogy ő van a középpontban. A mi gyerekeink között 4 év a különbség, ez nekünk tökéletes. Egy korosztályba tartoznak, tudnak majd együtt játszani, nekünk ez bejött :)
2021. márc. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Az orvosok azt szokták tanácsolni, hogy a szülés és a következő teherbe esés között teljen el min. 1 év, hogy az anya szervezete megfelelően regenerálódhasson.
2021. márc. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

A testednek marhára nincs szüksége, hogy egyik terhességből rögtön a másikba essen.


Felejtős.

2021. márc. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem igen. Kisfiam szeptemberben született, következő kisbabánkat augusztusra várjuk. A fiam nagyon igényli a cipelgetést, de nehéz(9,5 kg) így nem tudom annyit vinni mint igényelné. Hamarabb fáradok. Sajnálom szegényt mert nem tudok annyit nyújtani felé mint amennyit szeretnék.

Viszont kistestvéreim(féltestvérek) 5 és 6 évesek. Kereken egy év van köztük és nagyon összetartó testvérek, persze mikor épp nem ölik egymást. Anyukám egy gyereket sem tudott megfelelően nevelni soha, de rajtuk nagyon látszik hogy többet kellett volna mindkettővel foglalkozni. Viszont így legalább együtt járnak oviba, suliba, mindenki ikreknek hiszi őket.

2021. márc. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
Kedves kettes, a helyedben nem adnék semmilyen, helyesírásra vonatkozó tanácsot...
2021. márc. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!