Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 fok, verőfényes napsütés,...

20 fok, verőfényes napsütés, 10 hónapos baba. Mit adnátok rá?

Figyelt kérdés

Megyünk hintázni a játszótérre. Odasüt a nap. Tegnap ugyanilyen idő volt 18 fok, és szerintem melege volt, pedig nem estem túlzásba.


Nem fázós a gyerek, szóval csak azok írjanak akik fixen nem öltöztetnek túl.


Van polár mellénye, meleg de ujjatlan, van tavaszi széldzsekije. Mindkettőt? Egyiket?


2021. márc. 30. 12:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Mi volt rajta tegnap, amiben melege volt?
2021. márc. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Csak a széldzseki
2021. márc. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Egy hosszú ujjú body, széldzseki, harisnya, térdnadrág (harisnyában a legkényelmesebb neki, viszont mivel kimentünk, adtam rá egy nyári farmer nacit)

Zokni, puhatalpú. A fejére a széldzseki kapucnija ment volna, ha nem szedi le folyton. Ennél alább már nem öltöztetném, de leizzadt. Talán a mellény jobb ötlet ma.

2021. márc. 30. 12:28
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Ez nagyon sok. Az én gyerekem ilyenkor csak egy hosszúujjú pólóban és egy kantáros nadrágban van. 1 éves
2021. márc. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Body, egy vékony pulcsi, egy nadrág, cipő. Szerintem.
2021. márc. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Igen, ha nem fázós, akkor ahogy az 5ös írja. Meg elviszed magatokkal a polár mellényt, ha esetleg mégis fázna, vagy elbújna a nap. Szerintem.
2021. márc. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%
1 évesem hosszú ujjú body, leggigs, pulcsi, kantáros nadrág, zokni, cipő felszerelésben homokozott a napon délután négytől fél hatig, olyan 15-18 fok lehetett. Utána mikor elbújt a a nap, kapott egy széldzseit. Nem volt melege.
2021. márc. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Husszú ujjú body kantáros nadrág, zokni, cipő, biztonság kedvéért széldzseki azt bármikor lekaphatom. Nyári sapka, ha nem szedi le, hogy a nap ne süsse meg az arcát.
2021. márc. 30. 12:53
 9/16 anonim ***** válasza:
59%

Hosszú ujjú body, melegítő nadrág, kész.

Plusz volt nálunk egy pulóver, de a napon levettem. Így voltunk kint 17 fokban. 1,5 éves. 10 hónaposan se adtam volna rá többet.

2021. márc. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem kevés. Body meg vékony pulcsi ? Simán mehet egy normális pulóver pkusz harisnya a vékony nadrág alá. Ő még nem rohangál, jobban fázik. Ha leül a földre kúszik mászik az még hideg.
2021. márc. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!