Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hónapos babám nyögdécsel,...

Két hónapos babám nyögdécsel, ha hasra forditom és kúszni próbál. Úgy mintha nagyon erőlködne. Csinál ilyet más babája is?

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem szeret igy fekudni
2010. aug. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sincsen oda ezért a testhelyzetért. Ha nem szereti miért erőlteted?
2010. aug. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia, az enyém utált hason lenni...kiderült azért, mert hipotón, és kényelmetlen volt neki, feszültek az izmai, nem bírta magát tartani. dévényre jártunk.
2010. aug. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. Az enyém is nyögdécsel hason és kúszik de csak hátra felé halad. Igaz 4 hónapos, de mindig is utált ébren hason lenni. Viszont aludni úgy tud jót. A nyögdécselés is megvan most is, max. 5-10 percet van hason. Védőnő szerint többet kéne úgy lennie. szerintem nem árt neki ha egy kicsit "dolgozik" erőlködik, mert így (hason)sokat fejlődik.

De ha sír én is felveszem vagy visszafordítom ha az is elég (általában "megsértődik" és panaszkodik még egy kicsit)neki.

2010. aug. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia az en babam mar 6hetesen hasrol hatra fordult:-)lehet,h ois aztfogja
2010. aug. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!