Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes a kisbabám és már 4....

5 hetes a kisbabám és már 4. napja nincsen széklete. Sokat pukizik, néha olyan mintha erőlködne, de más probléma nincs vele. Érdemes ilyenkor beleavatkozni (tea, kúp, stb. ) a természet rendjébe? Mit tanácsoltok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit eszik a pici? ha anyatejes és nem fájlalja a pociját észrevehetően, akkor nincs különösebb teendő, max. te egyél aszalt szilvát vagy szilvalekvárt. Ha tápszert kap, adhatsz neki néhány korty cukros kamillateát vagy Levolac szirupot.
2010. nov. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ezzel nincs gond, az én lányomnál volt hogy 7 napig nem volt kaki. Ha nagon zavar, itass vele egy kis kamilla teát. De hidd el, ki fog jönni előbb-utóbb, még a 15 nap kaki nélkül is leőfordult már a történelemben. Próbáld kicist megtornáztani, a lábait nomd a hasa iránába és körözz velük.
2010. nov. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk egy hónapos korában volt ilyen, akkor a védőnő azt mondta, hogy 4-5 nap aztán kúp!

Én a 4-5 napot soknak tartottam, beszéltem a dokinénivel aki azt mondta, hogy max.3nap aztán kúppal segítsünk.

Ez ment 5hónapon keresztül:(

Mióta a hozzátáplálást elkezdtük naponta van széklete:)

De beszélj a védőnőddel, vagy a dokival.

2010. nov. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

12:00-ás vagyok


A torna segíthet valóban, de az azért nem normális, hogy 7, meg 15 napig nincs széklet!!!!

2010. nov. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2010. nov. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!