Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Otletek nyugos babahoz?

Otletek nyugos babahoz?

Figyelt kérdés

7 hos mult a lanyom, eleg nyugodt termeszetu baba volt eddig de most 4napja marhara nyugos egesz nap nyafog az en idegeim meg mar a plafonon 😖. Napkozben is nehezebben alszik el pedig eddig soha nem volt gond ezzel...

Tapasztalt anyukak mit lehet tenni ilyenkor?


-A lakasban tobb helyen alakitottam ki jatszohelyeket de ezeken a helyeken is nyuglodik.


-valoszinuleg fogzik is egyebkent kenem az inyet (2fog mar kint van)


-kuszni tanul... viszont 4 nappal ezelott is tanulta es akkor nem volt ennyire ki...


Komolyan mondom mar attol felek megvaltozik most es orokke ilyen marad 😭. Valami biztatot mondjatok!


2021. ápr. 4. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vidd ki a levegőre egy kicsit.

Nekem is van ilyen hullám, hogy egész nap hisztizik. Általában egy hétig tart.. 6 hónapos múlt.

2021. ápr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7 hónapos az én lányom is, ugyanezt csinálja. Majd elmúlik ez is, én így állok hozzá.
2021. ápr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehülés. Nálunk is egész napos nyüglődés, visítás van. És az udvar sem segít. Elmúlik nyugi.
2021. ápr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6-9 hónap között volt a fiamnak a horror időszaka. Ha a foga faj, adj neki Nurofent az legalább használ is.
2021. ápr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet a foga vagy a front miatt is. Próbáld meg hordozóban magadra tenni.
2021. ápr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi a nurofen alap! En mar attol is nyugodt lennek ha tudnam hogy nem marad ilyen kis nyuglodos 😟 mindennap kiviszem, remelem tenyleg idoszakos csak, esku ez a 4 nap eddig orokkevalosagnak tunt 😭 lehet tenyleg akkor idojaras
2021. ápr. 4. 16:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a 9hónaposom nyűgös 3 napja. A pelenkacseréhez is visító műsort tart, fél pillanattal később még már kacag a semmin.Szerintem az időjárás, legalábbis nagyon remélem.
2021. ápr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7 igen neha az en lanyom is orult modjara vigyorog es sir egymas utan. Remelem tenyleg csak idojaras!
2021. ápr. 4. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!