Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vehetnék egy kisfiúnak...

Mit vehetnék egy kisfiúnak első szuletesnapjara? Van valami jo otletek?

Figyelt kérdés
Nem nagy dologra gondoltam, valami aprosagra aminek orulne. :) ami nem draga ugyanakkor megis hasznara valna, valamilyen keszsegfejleszto vagy valami... Varom az otleteket :)
2016. júl. 15. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Valami strapabíró játékot, FP, WOW, V-tech. Ezekkel tuti még pár év múlva is játszani fog. Én csak ilyeneket veszek, nem hiányoznak a darabokra törős játékok.

Én szemely szeirnt valami FP játékot vennék, pl a sütisbödön formabedobót, vagy zenélő mesekönyvet, ilyesmit :)

2016. júl. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A fiam az első szülinapjára kapott bébitaxit, óriástekét, guruló-húzható-zenélő telefont, formabedobót, kisautót, kiszongorát, mesekönyvet, stb (nem mi vásároltunk ennyi mindent, hanem nagyszülők, keresztszülők is) és tudod minek örült a legjobban akkor?

Volt vagy 30 db különböző színű lufi a szobájában és annak meg egy buborékfújónak :) Nagyon aranyos volt, tapsolt, szaladgált össze-vissza örömében :)

Aztán egy pár nap múlva elővette a többit is, de akkor ezeknek örült a legjobban :)

2016. júl. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nyáron pl homokozójátékot. enyém 1 évesen imádta a strandlabdát. jó nagy, ha nin cs teljesen felfújva, könnyű megfogni, rá lehet feküdni, könnyű elkapni, gurítani, stb...

de jó lehet dömper, vagy vmi formabedobó, montesszori-torony, egyszerű kirakó (pl állatok arca felezve).


kisfiam 1. szülinapjára kapott:

naaaagy abrick repülőt figurákkal (kb olyan méret, mint a little people)

mesekönyvet

fa vonatot

i.keás csőrös poharakat (kutyusos volt a teteje, 4 éve napi használatban van -persze már csak simán a poharak)

labdát

kisautót (tonka járgányok klassz strapabíróak, és még most is kedvencek)


mondjuk nálunk könyv mindig van. 1 évesen is szerette, most is szereti, egyenértékű a szemében bmilyen játékkal.

2016. júl. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazabol nem tudom mit vehetnek... nekem kislanyom van de majd szetnezek. :) hatha talalok valami jot. :)
2016. júl. 15. 13:43
 5/6 anonim ***** válasza:
1 évesen még nincs nagy különbség a kisfiú meg a kislány között... nyilván rózsaszínt és babát ne (bár egy fiús rongybaba simán jó lehet, kisfiamnak is van, leginkább alvós-pajtás). amúgy bmit, amivel a tiéd is szeret(ett) játszani.
2016. júl. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Es a pancsolos jatekokrol mi a velemenyetek? Nagyon szeret furdeni. :)
2016. júl. 16. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!