Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fiam hamarosan 1 eves lesz!...

Vigosi kérdése:

A fiam hamarosan 1 eves lesz! Szeretnek valami szep, emelkezetes dolgot csinalni a szuletesnapjan. Arra gondoltam, hogy rendelek neki egy aranyos tortat meg egy "1 eves vagyok" trikot, de ez vaalhogy nem eleg. Otletek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 3. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem elég?

Kinek kellene, hogy emlékezetes legyen?

Mert hogy neki a koránál fogva úgysem lesz az, mert nem igen fog rá a későbbi években emlékezni, hogy ja, ilyen volt az 1 éves szülinapom.:) Max. ha végignézi a képeket, akkor látja, hogy ilyen volt.

Nálunk sem volt semmi extra, ott voltak a legközelebbi hozzátartozók, volt egy ebéd, volt egy tortája, tűzijátékkal a tetején és kapott ajándékokat.

2014. jan. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kicsi nem fog emlékezni az első szülinapjára ebben biztos lehetsz,te esetleg igen,de nem gondolom,hogy akkora felhajtást kellene csinálni ebből mert ez csak neked annyira fontos a kicsinek nem,mivel azt se tudja miről van/volt szó!
2014. jan. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok,


Ugy ertettem, hogy nekunk emelkezetes es nem neki, persze, hogy nem fog emelkezni ra. Nem errol van szo.


Szerintem amugy el fogom vinni oket valahova varoson kivulre ha jo az ido :)

2014. jan. 3. 11:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Emlékezeteset szeretnél? Az ismerősömék a kisfiuk első szülinapján elültettek egy fűzfát. Van egy kis tábla előtte hogy ez "xy" fája és a dátum amikor ültették. A kisfiúval minden évben kimennek a fához, a szülinapján természetesen.
2014. jan. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez nagyon nagy otlet! Koszonom!!!
2014. jan. 3. 13:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2014. jan. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
késztsetek egy pp bemutatót az elmúlt egy évéről, zenével, hátterekkel, nem olyan nagy dolog és garantáltan élvezni fogja mindenki, vagy ha nem,a kkor egy fotókönyv is nagyszerű lehet:-)
2014. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!