Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Caretero indigo etetőszék...

Caretero indigo etetőszék vélemények?

Figyelt kérdés

Kicsi a lakás, ez pedig egyszerre hinta, pihenőszék, és etetőszék.

De túl sok info nincs róla neten.


2021. ápr. 7. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Őszintén? Drága,csicsás,jól mutat,de olyan felesleges..

Böhömnagy,nehéz,széles,és annyit nem fog benne ülni a baba,hogy ennyi minden kelljen egyszerre.

6hó-1éves baba etetési ideje max 10-15 perc,ha épp hajlandóak annyit enni,egy éves kor felett túl aktívak ahhoz,hogy pihenő széknek vagy hintának használd.Sokkal jobban fogja érdekelni a szoba fiók,a játékos doboz,a távirányító..ülni nem izgi vagyis az enyémnek soha nem volt az.Így kidobtam (azthiszem 80.000-ért vettem) egy rakás pénzt rá. :D

Főleg,hogy mivel nekem egyre nagyobb egyre többször tartok "lusta" napot.Beviszem a hálószobába és kényelmesen ücsörögve megesszük a reggelit/ebédet.

2021. ápr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Felesleges megvenni

Az 1. Válaszolóval teljesen egyetértek

Mi is akciósan vettük 69.000ftért

Gyorsan túl is adtam rajta,fél áron odaadtam egyik anyuka ismerősnek

Útban volt,sehol nem volt jó helye,csak kerülgettük,nehéz is...

Majd jött egy olyan időszak,hogy nem akart beleülni,a hajam az égnek állt 😁

Vettem helyette 15 e ft ért etetőszéket

Most 16 hós a kislányom,de lassan ezt is szépen elrakjuk a tesónak, mert kaptunk ajándékba egy székmagasítót

Remélem tudtunk segíteni

2021. ápr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen, sokat segített :)

2021. ápr. 7. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!