Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a Csepel névről?...

Mit gondoltok a Csepel névről? (Többi lent).

Figyelt kérdés

Tudom, hogy egy sziget..és bicikli..meg minden. De nekem bejön ez a név. És fiú név amúgy..

Ti adnátok a Gyereketeknek? Szerintem eléggé ritka név. Mit gondoltok róla.



2021. ápr. 8. 15:19
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
39%
Az én fiam meg Nyócker lesz vagy Kőbánya..
2021. ápr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nagyon béna.
2021. ápr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Én nem adnám. Ettől a szótól mindig szegény nagyfater ugrik be, ahogy tekert a kocsmába régi csepeljén, én meg a csomagtartón ültem, mert a kocsmában volt fagyi is. :) én kaptam fagyit, a tata meg sört. :D

Szép emlék, de azért nem akarom hogy minden egyes alkalommal amikor kiejtem a gyerek nevét eszembe jusson.

2021. ápr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Én sem adnám a gyerekemnek. A biciklire és a szigetre asszociál mindenki, nekem nem szép.
2021. ápr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
88%
19! A Csenger is egy helységnév!!
2021. ápr. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
84%
19-es vagyok; már közben rájöttem; de azért tehát köszi,hogy leírtad.:)
2021. ápr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Reagálva: Igen, most jöttem rá, volt egy ilyen nevű fiatalember az exatlonban..egészen meglepő (nem néztem..és nem is onnan jött az ötlet..). De pedig ő már nem is gyerek, akkoriban amikor született, nem is tudom..hívtak e így mást is.
2021. ápr. 19. 16:25
 28/31 anonim ***** válasza:
59%

Mivel laktam Csepelen, nem adnám.

Egyfolytában az öreg rozoga HÉV meg a kérgető arcoskodó csövik jutnak eszembe róla(bocsi csepeliek, de nem egy elit hely na)

2021. ápr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
55%

"A férjem középvezető egy cégnél, és bizony néha felszalad a szemöldöke amikor olyan nevek jelentkeznek a csapatába, amiről engem kérdezget, hogy szerintem hogy kéne kiejteni, mert a szülőknek anno valami magyarkodós vagy nagyon különlegességmániájuk volt"


Nekem pedig az ilyen primitív emberektől szalad fel a szemöldököm, aki a neve alapján ítéli meg az embert. Meg aki olyasmin fennakad, hogy valaki magyarként Magyarországon ősmagyar nevet mer adni a gyerekének. Nem mindenki sváb, tót vagy cigány származású az országban.

2021. máj. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnám a fiamnak ezt a nevet, nem feltétlen azért, hogy ki mit szól, hanem a csúfolhatósága miatt. Nyilván a gyerekek ha gonoszkodni akarnak, mindenben találnak csúfolódni valót, de ilyen névvel még inkább kitennéd a gyereket ennek. Még a becézése is rossz, Csepi, nekem erről a Chappi kutyakaja jut eszembe.
2021. máj. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!