Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós babám minden ok nélkül...

4 hós babám minden ok nélkül elkezd ordítani kb.15 percig aztán amilyen gyorsan kezdte olyan gyorsan abba is hagyja miért?

Figyelt kérdés

orvosnál voltunk nem beteg

valaki járt már hasonló cipőben, vagy tudja hogy miért van ez és főleg meddig tart

a fogacskái még nem látszanak doktornéni szerint ez még nem fog valami más tipp?


2008. dec. 5. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 2 hónapos lányom csinálja ugyanezt! Szerintem vagy a szelek bántják. Lehet nálatok is ez van. ha nincs komoly baja, láz, ilyesmi akkor nincs gond!
2008. dec. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

rengeteget pukizik de sohasem akkor sír szóval ez is kizárva, hasfájós sosem volt

az rendben van hogy nem beteg de akkor sehova nem lehet ezután kimozdulni vele hogy ne kerüljek gáz szituációba?

2008. dec. 5. 12:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem akkor fogzik a gyerek amikor kijön a foga.A fogzás 2-3 hósan is elkezdődhet és addig tart,míg ki nem bújnak a tejfogak,ez sok hónap.Sztem pedig a hirtelen jövő fádalomtól sír.Adj neki inni szélhajtó teát vagy próbáld ki,hogy ha sírni kezd és bekened az ínyét pl Dentionoxal lenyugszik-e.Az én fiam 3 hósan kezdte a nyáladzást,a hírtelen sírást pedig kb 5-6 hósan.Ilyenkor nekünk a Dentinox segített.Az első foga 8 hósan jött.Most 11,5 hós és 8 foga van.
2008. dec. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szio nallunk is ugyan ez a helyzet, de az estek 90 %ban ez akkor van ha oda vagyunk valahol!

Semmi nem segit ordit torka szakadtabol 15 sot sokszor 20 percig is tiszta a pelus , nem kell neki cici sem ,nem ehes ,mar mindent probaltam,

szeritem megilyednek es hirtelen igy reagaljak le az uj kornyezetet akkar egy hangtol egy arnyektol passz, nekunk az valt e hogy az magamhoz olelem dudolok neki a fulebe es razom a popjat ja es setalunk le fol kb 5 perc alat megnyugszik de letenni akkor sem lehet meg csak kb 30 perc mulva akkor meg mintha mi sem tortent volna elnezelodik magyaraz es elalszik,

en csak arra a kovetkeztetesre jutottam hogy valamitol bepanikol de ha jol magadhoz oleled es razod a popojat kozben valamit suttgsz a fulebe megnyugszik, en enekelek egy kis dalat amit akkor szoktunk amikor jatszunk es mindig nevet rajta, ez az egy valt be semmi mas

egyre rintkabban van mostmar ilyen de mig erre rajottem hat ne tud meg!

Ja es a legfontosabb a seta kozben ha csak aket lepes is oda vissza attol nyugi van a nelkul nem mukodik a dolog

2008. dec. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat
2008. dec. 6. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!