Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt azt olvastam hogy 2...

Itt azt olvastam hogy 2 honapos oltásnál 2szurit adnak, mi csak 1et kaptunk miért? Nem mindenhol adnak 2öt? Mi az a 2 amit máshol kapnak?

Figyelt kérdés
2008. dec. 5. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jól olvastad? Szerinem is csak 1et adnak, mi is 1et kaptunk. Nem lehet, hogy aki írta ezt kért mást is? Vagy esetleg a pneumo-t kapták meg?
2008. dec. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem a prevenal oltás az. Mi 3 hónaposan kaptunk kettőt. A kötelezőt és a prevebálból az elsőt.
2008. dec. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szia!mi is 2 kaptunk.2 honaposan.a kőtelezőt meg a prevenárt.Akkor adják az oltást ha kéred...neked nem ajánlotta fel az orvos?
2008. dec. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem nekem nem mondtak semmi ilyesmit,nekem kéne kérnem vagy majd a 3 honapos oltásnál kapja?
2008. dec. 5. 13:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Kötelező oltás mindig 1 db,ha vmit kérsz hozzá akkor adnak többet egy alkalommal.Nézz utána a neten,h mik vannak,mikor lehet őket beadni,érdemes-e,és utána beszélj a dokitokkal.2 gyerekes anyuka
2008. dec. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A dokinak meg kell kérdeznie,hogy az oltás ami október 1-től ingyenes "Prevenalt tüdőgyulladásra "kéred-e.
2008. dec. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!