Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon mi lehet ez az egy...

Vajon mi lehet ez az egy hónapos kisfiam arcán?

Figyelt kérdés
Holnap megyünk orvoshoz, eléggé csúnya élőben és aggaszt :/.
2021. ápr. 11. 13:51
 1/9 A kérdező kommentje:
2021. ápr. 11. 13:52
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Anyatejes?

Én fiamnak a tejtől volt ilyen, tej-tojás mentes diétát kellett csinálnom míg anyatejes volt.

2021. ápr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, kizárólag anyatejes. A tejtermékeket majdnem teljesen kizártam, hetente pici majonéz vagy 1 kis kocka feta, tojást se sűrűn fogyasztok mostanában, így is lehet ezektől?
2021. ápr. 11. 14:02
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Nekünk is ilyen volt, amikor már sokat szopizott, az orvos azt mondta valószínűleg csak tejkiütés, még csak most szokik hozzá az anyatejhez és el fog múlni. Nem sokkal ezután más miatt be kellett mennünk az ügyeletre, ott az ügyeletes orvos azt mondta fogjam vissza a saját tejfogyasztásomat.
2021. ápr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyatejes kiütés, teljesen normális, el fog múlni.
2021. ápr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tejkiütés. Én bepanthen sensidermmel kenem, eltünteti. De magától is eltűnik, én igazából a karmolásokra kezdtem el használni, meg nagyon száraz volt a bőre.
2021. ápr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 😇😊
2021. ápr. 11. 14:30
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel mem kell orvoshoz menni. Tejkiütés, de nem azért mert te tejet iszol. Anyatej kiüti, kb egy hónap és letisztul.
2021. ápr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
Az én kisfiamnak is volt tejkiütése.Elég sok kisbabát érint.
2021. ápr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!