Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám 3hós, egész nap a...

A babám 3hós, egész nap a házba vagyok és már kezdek bezsongani. Mit tegyek hogy ne menjek tönkre?

Figyelt kérdés
Hasfájós még mindig, segítsegem nincs, így alakult, ki csak keveset viszem mert megvan fázva.

2021. ápr. 12. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is ilyen volt a második jajj, átérzem. Hurciban tudott rajtam aludni, úgy nem fájt a hasa és mehettünk sétálni. (Mei tai jött be.) Ha nem lázas és alaposan ki tudod porszizni indulás előtt, akkor a friss levegő jót is tehet neki.

Ha nem szeretnéd kivinni, akkor csak kitartást tudok kívánni. Nemsokára jobb lesz!

2021. ápr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Attól,hogy meg van fázva a levegő kell neki!!!Sétáljatok nagyokat!Neked is jót tesz!
2021. ápr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Mi a szarért vagy egész nap a házban? Felteszed magadra és elmész sétálni, kimesz az udvarra, elmész boltba, postára mittudomén, miért vagy ennyire mártír?
2021. ápr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Stresszes vagyok és város szélén lakunk. Régebb nem ilyen voltam , mindig társaság és sok baráttal körülvéve.

Most hogy egyedül vagyok a férjem is keveset van otthon a vállalkozása miatt és máshol lakunk stb nagyon nehéz feldolgozni.

2021. ápr. 12. 17:43
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Majd megszokod. Sétálni mehettek. Nekem is volt megfázva de ugyanúgy kivittem. Kell a levegő.

A barátok ha elpartolnak mellőled a kicsi miatt akkor elég rosszul választottad meg őket..

2021. ápr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
A varos szelen is lehet setalni 😂😂
2021. ápr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek ki minél többet. Babakocsi vsgy hordozó. Jogsid autód van ?
2021. ápr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az autómat szervizelni kell(eddig nem volt baj, pont szülés előtt lett vmi)

Barátok azért nincsenek most mert elköltöztunk, igaz nem messze de most a babával az is számít.

A babakocsit nemnagyon szeretem mert nem tudom ha túl öltöztetem vagy ha fázik. Dilemma. Inkább ölbe kiviszem néha, de az semmi.

2021. ápr. 13. 09:44
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A babának sok sok levegőzésre van szüksége és hidd el, Neked is!! A nagy séták téged is feltöltenek.

Az öltözködés 3 hónaposan tavasszal babakocsiban (ha rajtam dzseki volt)

pl.

Rövid ujjú body

+ rugdalózó VAGY vékony nadrág,

vékony pulcsi és zokni

+ vékony overál (nekünk f&f-és

plüss volt)

+ vékony sapka

+ vékony pléd (szükség szerint)


Melegebb tavaszi napon (ha már én nem vettem fel dzsekit) pl.

hosszúujjú body

+ vékony gatya

+ zokni

+ vékony kocsis kabát vagy pulcsi és vékony satyi vagy kalap.

A vékony pléd mindig kéznél volt, ha kellett betakartam pluszban.

De ez csak egy példa, az én babám így érezte jól magát. Figyeld a jeleket. Ha nyűglődik, nyugtalan nézd meg a tarkóját. Ha hideg fázik, ha nyirkos melege van. Kikell tapasztalod. De ezt csak úgy tudod, ha kimozdulsz vele.

Mielőbbi gyógyulást a picinek, neked pedig kitartást a mindennapokhoz. Kicsivel később másabb lesz, ha már játszótérre is tudtok járni. Te is tudsz majd beszélgetni, ismerkedni. Addig pedig tényleg próbálj sokat sétálni vele. Saját tapasztalatból mondom, hogy életmentő tud lenni. 🙂

2021. ápr. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A hasfájósságon nekünk a mam anti-colic cumisüveg, biogai és a torna segített. Esténként fürdés előtt, csupaszon mozgattam át. Erről találsz videókat. Plusz szerette ha simogattam a hasát napközben is többször, óramutató járással ellentétesen.
2021. ápr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!