Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit játszatok ebben a bezárkóz...

Mit játszatok ebben a bezárkózásban a 9 hónapos babátokkal?

Figyelt kérdés

#Játékötletek #Segítség,kifogytam az ötletekből
2021. ápr. 17. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem bezárkózásban mit csinálnák vele?

Kockazunk

Ki be pakounk

Mászunk

Alagutazunk

Könyveket lapzgatunk

Mondókázunk

Van gonge forgónk

Sétálni megyünk


Stb

2021. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy zenélő telefonja, azzal szokott játszani, feláll, mászik, tépi a hajam, szereti a csörgő - zörgő dolgokat is, újságpapírral vagy 20 percet el tud szöszölni (persze felügyelet mellett, hogy meg ne egye). Elmegyünk sétálni, hintázni, mivel már stabilan ül. Építek neki tornyot amit ledönthet.
2021. ápr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Zenélő cuccok, matatófal, kockatorony borogatás, csörgőzés, tárgyak dobálása, ütögetése, képek nézegetése, kukucsolás. Ezek mennek.


Mivel a mozgásfejlődése tragikus, így nagyjából ki van szolgálva, egyedül egyáltalán nincs el.

2021. ápr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Ugyanazt, mint bármikor máskor. Semmiben nem érinti a szokásainkat a bezárás. De a nagyobb gyerekkel sem.
2021. ápr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A 9 hónaposnak teljesen mindegy, hogy be van-e zárva. Pakolt dobozokba ki-be, szerintem ez volt a fő szórakozás. Egyébként 10 hónapos korától vittük játszótérre, akkor nem volt covid, sok dolgot nem tudott ott csinálni, ha van kert oda kiviheted.
2021. ápr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Dobozokból ki-be pakolgatás, macska farkának rángatása, cicaszőr eltávolítása a szájából, "nemszabad" helyek felfedezése, sírás, amikor a "nemszabad" helyek mellől elesik (már bútorok mellett feláll és lépeget), a hajam rángatása, képeskönyvek nézegetése, mondókázás, közös takarítás velem (ha ráveszem magam), kis uzsonna, amikor szeretnék kávét inni vagy valami :D Így ennyi. Jobb időben kimegyünk a játszótérre és hintázik egy kicsit, azt nagyon szereti, meg körbesétáljuk a háztömböt, de még csak babakocsival, azt annyira nem élvezi, de legalább kis változatosság.

Kb ennyi, szerintem neki hótmindegy, hogy hol vagyunk, a múltkor kivittem a szép időben a Margit szigetre piknikezni, hogy lásson már füvet is a gyerek, ehhez képest a babakocsit akarta mindenáron megenni (a sáros kerekét nyalogatta-volna, ha hagyom-, meg a kosarából pakolt ki mindenfélét), a természetet maga körül pont letojta. Szerintem ez a kor még pont ideális a bezártságra.

2021. ápr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Milyen bezaras???

😂

Amugy semmiben az eletunket nem befolyasolja... Ugyan olyanok a mindennapjaink mint az elso gyereknel.

2021. ápr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bútorokat át töröljük együtt, popsi torlovel fel mossuk a parkettat, ezt nagyon elvezi.

Torony építés. Baba lego, fiókok szekrények ki pakolása be pakolása, amíg főzök ő ki pakol az alsó szekrényből, mosó gép ki pakolás be pakolás.


Mondókák,

Ringató

Tánci

Alagút sátor

Kukucs játék

Hintazas a kertbe

Délután egy nagyobb séta a környéken vagy az erdőbe

Baba mama torna

2021. ápr. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Legtöbb dolgot mi is csinàljuk.A közös takarítás szuper ötlet.Ezt ma kipróbáljuk.Látom a hajtépés gyakori hobbi más babáknál is😃.

Megnyugtatott kissé a margitszigeti történet is.A kertben szoktunk lenni,csak féltem,hogy unja.Köszönöm a válaszokat!

2021. ápr. 18. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!