Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki azt mondja, hogy a 9...

Aki azt mondja, hogy a 9 honapos babája azt eszi amit ők, az azt jelenti, hogy addig mindent bevezetnek es mar darabosat eszik?

Figyelt kérdés
A mindent bevezetnek alatt ertek hust, fuszert, tojast, tejet, olajat, mindent???
2020. dec. 20. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Nem. De eszik velünk vacsira szendvicset: kenyér /kifli, sajt, sonka, margarin, uborka, paradicsom. Ebédre eszi velünk a krumplit, a húst, a levest, a paradicsomszószos dolgokat (spagetti, hús). Egyéb tésztákat. Napközben pedig gyümölcsöt. Ha olyat főzök, amit nem ehet, mert mondjuk túl fűszeres, akkor üveges kaját kap. Én nem főzök külön.
2020. dec. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tésztákat csak a tojás bevezetése utan adhatok neki? Koszi a valaszt :)
2020. dec. 20. 21:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Durumtésztát adunk neki. De egyébként én panírozott dolgokat adok neki, abban van tojás. Szerintem te is adhatsz simán.
2020. dec. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam személy szerint azt jelenti, hogy nem főzök külön a babának. Ha olyan étel is van, amit még nem ehet, abból nyilván nem kap, de a többiből igen. Pl. ha nagyon fűszeres vagy zsíros főétel van, akkor abból nem eszik, hanem csak a mellé lévő köretből kap (ami pl. főtt krumpli), mi, felnőttek pedig eszünk mindkettőből. Alapból nem szoktunk mondjuk nagyon fűszeresen főzni, mert a párom nem szereti, én meg meg tudom magamnak kitálalás után fűszerezni a saját adagomat.
2020. dec. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ezt 10 hósan jelenthettem ki.

Addigra szó szerint minden be volt vezetve.

Nyilván ha pl pacalpörkölt lett volna, akkoe csak krumplit meg szaftot kap egy mini hússal. Nem úgy kell ezt elképzelni, hogy ugyan abban a formában teszem elé, mint férjem elé.

Pl 10hosan a tészta volt a kedvenc étele. Tojással készült tészta, nem durum.

4hosan kezdtük a hozzátáplálást, 6hós kora után a püréket nem fogadta el, onnantól csak villával törtem neki. 10hós korára már csak olyannyira volt összeaprítva, ami 1 falatra bemegy.

Most 20hós, imád enni. Nincs amit ne szeretne

2020. dec. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!