Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon tetszik nekem a Maxi...

Nagyon tetszik nekem a Maxi Cosi Mura 3 babakocsi. Érdemes megvenni, vagy tudtok negatív dolgot mondani róla?

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 22. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:

amit olvastam róla az mind szép és jó de kinézetre írtó ocsmány ne is haragudj. Tehát ennyi pénzért kapsz ugyanilyen jólfelszerelt babakocsit és szebbet is.

Valakit amúgy nem érdekel a külsőség, de ha már 117ezer forintot kifizetek érte akkor ez is szempont.

Ne haragudj de szerintem nagyon ronda én nem venném meg és nem is vettem meg:)

Én ezt választottam vmiért én az ilyen babakocsikért rajongok:

[link]

2010. aug. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha meg tudod venni akkor vedd meg. de szerintem pénzkidobás, mert nagyon drága és csak nagyobb babának jó. mintha azt írná, hogy mózest külön kell venni hozzá. vannak ennél jóval olcsóbb és többfunkciós kocsik is. de ha meg tudod venni és tetszik, akkor hajrá, biztosan nagyon jó.
2010. aug. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

jah tényleg most olvastam, hogy a mózest+hordozót külön kell megvenni hozzá.

Nem éri meg egyáltalán nem éri meg. Amit linkeltem nem tetszik? Nekünk olyan van és nagyon megvagyunk vele elégedve.

2010. aug. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem sem tetszik én sem vennem még,még akkor sem ha sokkal olcsóbb lenne!:(

Ne haragudj érte,h ezt irtam!

Ja és ami nekem nagyon nem tetszik,h nincs rajta kupola!

2010. aug. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek a három kerekű kocsik, nekünk is három kerekű van, én nagyon szeretem. Hordozóval, lábzsákkal, mózessel, sportrésszel, szúnyoghálóval, esővédővel, pelenkázó táskával volt 112.000,- forint tavaly.

Ilyen: [link]

2010. aug. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fura, hogy a képen nincs hozzá kupola,de jár hozzá. Én láttam élőben nekem is tetszik, de már akkor jelent meg mikor már vettünk kocsit. Viszont a mózest és a hordozót még plusszban meg kell hozzá venned.

Ha megteheted, hogy ennyit adsz egy kocsiért akkor szerintem nyugodtan megveheted, nekem strapabírónak tűnt és használhatónak. nekem a karfája tűnik picit furána, az én lányom szeret jól belekapaszkodni,nem tudom ez kényelmes-e úgy.

2010. aug. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, jár hozzá a kupola, itt van róla másik kép: [link]

Igazából olyan negatívumokra gondoltam, ami "menet közben" derül ki. Mint pl. az utolsó válaszoló is írta, hogy milyen lehet a karfája.

2010. aug. 22. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!