Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen ez a babakocsi? Esetleg...

Milyen ez a babakocsi? Esetleg valakinek van negatív vagy pozitív tapasztalata?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 2. 07:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akarsz szakadni séta közben-előtt-után,jó választás.
2011. aug. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Elárasztották e pioacot ezek a batár babakosik, én ilyet nem vennék, az biztos.

Legfőképpen azért, mert nem bolygókerekes.

Póbálj mge vele bekanyraodni.Nekem bolygókerekes volt egy helyben meg tudtam fordítani.

Másrészt rondák, nagy dögök és nem utolsósorban a legtöb lengyel

Réadásul drága.

Ennyiért és kicsivel több pénzért kapsz olyat, amihez van babahordozó is.

2011. aug. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kell emelgetned egy lépcsőfoknyit sem, nem kell tömegközlekedned, nem kell betuszkolnod a kocsi csomagtartójába, akkor nagyon jó kocsi :)

Bevásárolni jó vele, belefér a baba rendesen.

VIszont ezek nem jók már, amikor ültetni kell a babát a kocsiban, mert úgy kényelmetlen tolni.

Szóval max 8-9 hónapig tudod használni.

Én nem szeretem a bolygókereket, úgyhogy én bírom az ilyen kocsikat, de ezt tényleg neked kell tudnod. Ja, meg hogy milyenek az utak. Ha rosszak az utak, akkor jó ez a kocsi, mert ezt áttolod egy kátyús hóbuckán is.

2011. aug. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek is hasonló van, hát alig várta, hogy a gyerek stabilan üljön és vehessen neki sportosabbat. Nem tudott vele tömegközlekedni, lépcsőzni, alig fért be a viszonylag tágas liftbe. Az egyik válaszoló írta, hogy negatívum, hogy lengyel. Nekünk is lengyel kocsink van, és nincs vele semmi baj. Strapabíró, jó az anyaga és masszív.
2011. aug. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

3.vagyok, nem baj, hogy lengyel.

Nekünk is lengyel kocsink van. Az első babámmal 14 hónapos koráig használtuk (de ő utált ülni a kocsiban, ő mindig hasalt, ezért nem cseréltem le kis sportkocsira). A második babám 7 hónapos koráig használtuk.

Még mindig nincs semmi baja a kocsinak, eltettem a 3. babánknak.

2011. aug. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első időszakban jó, de ahogy nő a babád, szidni fogod....

Hatalmas, és nehéz...na majd a babád is ha 10 kiló lesz, nem mindegy ám:)

Akkor venném meg, ha tervezem, hogy a babám 7-8 hónapos korára veszek egy kisebb sportkocsit.

De sportkocsikban is van olyan, ami vízszintesig dönthető, esetleg egy hordozót vennél hozzá.

Az első gyereknél én is alig vártam, hogy vehessek egy sportkocsit, olyat vettem, ami 175 fokig dönthető, így mi csak 4 hónapig használtuk ezt a töhötömöt.Most a másodiknál inkább veszek a sportkocsinkhoz egy hordozót...

Boltba nehéz vele közlekedni, de ha nem buszozol, nem lépcsőzöl akkor lehet, hogy nem lesz vele gond.

2011. aug. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt hiszem még nézelődök tovább, nem ragadok le ennél a kocsinál. Szerencsére még van időm. :)
2011. aug. 2. 08:57
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Télre, rossz útviszonyoknál nagyon jó lehet, de tényleg batár nagy és dög nehéz. Tömegközlekedni és csomagtartóba berakni szinte lehetetlen.

Amikor már ül a baba és neked háttal ül a kocsiban, úgy tényleg neéz tolni, hiába állítható a rugózása, akkor is sokkal nehezebb és ugye ezt minden kanyarban emelgetni kell a fix kerekei miatt.

Nekünk Raf-Pol-King (is) van, nagyon hasonló ehhez, csak sokkal olcsóbb és még mózest is adnak hozzá. Súlyra is kevesebb, mint a belinkelt.

Ilyen: [link]

Nekünk vidékre bevált, de időközben Bp-re költöztünk, csak 7 hónapig használtuk, ide vettünk egy könnyű sportkocsit.

2011. aug. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló volt az elsőnél, szívtam vele rendesen. Volt, hogy a boltba nem tudtam vele bemenni, vagy ha sikerült, nem tudtam vele fordulni. Most én is nézelődök. Könnyüt, praktikusat keresek, amit autóban is lehet szállítani, kis helyen elfér. Kinéztem egyet, az a neve, hogy giraffe-club sh-689. Kérdeztem a többieket mi a véleményük, de nem kaptam egyetlen választ sem. Ez egy ernyőre csukható multifunkciós kocsi. AZ ára elég szórt. 60 ezertől 90 ezerig láttam. Szerencsére itt, ahol lakom az alsó áras van. Magyar tervezés, jó váz. Van róla videó is a neten. Nekem ez lesz szerintem a befutó :) Éva
2011. aug. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


Itt láthatod :) Éva

2011. aug. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!