Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés utáni babacsomagok is...

Szülés utáni babacsomagok is vannak?

Figyelt kérdés

Az első babámnál beszereztem az összes akkor fellelhető várandóscsomagot a babavárás alatt, de most a másodiknál erről teljesen elfeledkeztem. Mondjuk az elsőnél a védőnő is adott egy csomó szóróanyagot meg csomagokat, most meg egy darab terhesgondozási mappát se kaptam. Annak idején a kórházban is adtak mintákat, most ott sem adtak semmit.

Közben már megszületett a második is, sőt elmúlt 3 hónapos. Vannak még ilyenkor is kiváltható ingyenes babacsomagok?


2021. ápr. 22. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Nincs.

Közben már 3 hónapos a gyermeked.. Ennyire kell az ingyen minta?

2021. ápr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Lassan egy éves a gyerek, és én még mindig nem értem ezeken az ingyé marketing cuccokon való vekengést, amit néhányan csinálnak.
2021. ápr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Miért kell ilyen rosszindulatúnak lenni egyből? Nyilván, nem halok meg, ha nincs ingyen minta és nem is vekengek, már ha létezik ilyen magyar szó, egyszerűen csak feltettem egy kérdést. Ha nem tetszik vagy nem tudod a választ, nem muszáj elolvasni.

Pl a Sudocrem-nek szokott az ilyen csomagokban lenni nagyon mini termékmintája, az tök jól jött a babatáskába. Többször után is töltöttem és nem foglalt sok helyet. Olyat boltban nem kapni. Kb 3-4 bekenésre volt elég. Azt már nem találom, így örülnék egynek újra meg voltak még hasonló hasznos holmik benne.

2021. ápr. 22. 15:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Én azt sem tudtam,hogy vannak ilyen ingyen minták,pedig már egy éves a kicsi.

Bár nem mintha nagyon használtam volna.44-es ruhaméretű babám volt,képzelhetitek mennyi mindent bejártunk így is mire elég kicsi pelust vagy ruhát találtunk..:D

2021. ápr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mi pont fordítva voltunk. Már a hasamban kinőtte a baba az 56-os ruhákat. :D
2021. ápr. 26. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!