Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szent Imre Kórházban szülés?

Szent Imre Kórházban szülés?

Figyelt kérdés

Azt mondta egyik ismerősöm aki nemrég szűlt ott,hogy kapott egy csomagott,amiben babaruha,takaro stb..volt és azt mondták hogy mivel ott szűlt ezért kapja.


Valaki erről tud valamit?

Ezt kinek adnak?

Aki ott szűlt vagy aki ott szűlt és a 11.kerületben lakik?



2016. okt. 4. 07:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ma lesz egy szülészeti előadás a Szent Imre kórházban (most a császármetszesrol lesz szó, interneten fent vannak a további információk) megkerdezem, és megirom, hogy kapunk-e csomagot!
2016. okt. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Augusztus 2.án szültem a Szent Imrében.Hát ilyen csomag nem volt,utolsó napon kap mindenki egy promóciós dobozt amiben szórólapok,újságok vannak.

(egy szobatátsam se kapott babaruhát,takarót ajándékba)

2016. nov. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Karácsonykor szültem ott és csak a promó csomagot kaptam, de abban volt minden.. Főleg tisztító szerek, minták stb. Egy nagy flakon domestos is volt benne :D Meg homlokra matricázható gyors lázmérő..


Nem lehet, hogy azért kapta mert több mint 2 éve bejegyzett lakos a kerületben és adja az önkormányzat? Mert ilyen létezik. Csak nem tudom hogy igényelni kell vagy adják a kórházban.. Ez ilyen kezdő babakelengye csomag. Van olyan kerület ahol nem csomagot adnak hanem pénzt.

2017. febr. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!