Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Maszkaltok kisbabaval ebben a...

Maszkaltok kisbabaval ebben a virusos helyzetben?

Figyelt kérdés
Ugy ertem, hogy viszitek e magatokkal bevasarolni, vagy most mar ha lehet teraszra kiultok e vele?

2021. ápr. 24. 13:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
58%

Igen és igen, viszem vittem mindenhova eddig is tavaly óta. 2 éves most, bölcsibe is jár.

Én nem élem páikban az életem, többet árt mint használ, és évekre a házba zárni se fogom..

2021. ápr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
68%

Nem és igen.



Elkerülöm, hogy vinni kelljen vásárlásra, de dőlök kardomba, ha mégis be kell vinnem.


Játszótérre, sétálni, vagy udvarra minden nap több órát mentünk és megyünk.

2 gyerekem van

A 2. Pont a vírus itthoni kirobbanásakor született..tehát már 1 éves.

2021. ápr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
48%
* nem dőlök
2021. ápr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
51%
Nem, nagyobb "babával" sem. Meg tudom szervezni úgy az életemet, hogy ne kelljen egyik gyereket se boltba vinni. Teraszra pedig nem megyünk csak azért mert lehet.
2021. ápr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
71%
Én nem parázom túl ezt a dolgot. Amúgy is én már átestem rajta. Ha akkor nem volt baja akkor egy boltba menéstől sem lesz. De előtte sem zárkóztam be vele. Épp elég, hogy mindenhol maszkos emberek veszik körül. Legalább szocializálódjon kicsit.
2021. ápr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%
Boltba nem megyek vele, férjem vásárol, néha beugrunk a Rossmannba. De minden más helyre megyünk, csak úgy sétálni, vadasparkba (nálunk nyitva van), játszóra. 14 hónapos. Sőt, be is vagyok oltva, tehát ha kinyitják az állatkertet, megyünk rögtön. Barátnőzni is szoktunk, van neki kis spanja. Teraszra, étteremben még sosem voltunk, majd ha nagyobb lesz, ez nem a vírustól függ.
2021. ápr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
59%
Amúgy sem viszem boltba, mert minek. Soha nem értettem a boltba mászkálást mint családi programot. Rokonokhoz viszont megyünk.
2021. ápr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
68%

Én meg nem értem miért zavar valakit, hogy "családi program" a vásárlás..Olyan megvetően beszélnek erről.

Mi igenis szeretünk úgy menni..

Több oka van..

Mert szeret a férjem is választani magának ezt azt meg én is..Valaki szeret változatosan enni, új dolgomat venni és nem rutinból vásárolni rohanva. Na és a gyereket hova tegyük? Nekünk nem áll haptákban nagymama, mert az egyik nem él, a másik meg 200 km-re és dolgozik..

Másrészt nekem nincs jogsim, a férjem vezet mi meg megyünk.

Ha gyalog megyünk a mi városunkban vásárolni akkor is szeretem ha jön ő is, mert segít cipelni.

Meg legalább addig is sétálunk, együtt vagyunk, tanítjuk a boltban is viselkedni..

Nem értem mit fáj ez mindenkinek...

2021. ápr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
50%
Na az ilyen "én nem viszem mert minek" gyereke fogja földhöz vágni magát a bolt közepén ha véletlenül vinnie kell, mert nem tanulja meg, hogy viselkedjen ott.
2021. ápr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
50%

9, 😂

Persze, te már csak tudod.

Megfordíthatnám, hogy a kifizetetlen kiflit pedig jellemzően az tolja a gyereke képébe, akinek a vásárlás egész napos családi program. "Jaj, éhen hal míg ki nem fizetjük."

2021. ápr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!